Twitter, Bir Düzeltme Üzerinde Çalışıyor

Twitter, Bir Düzeltme Üzerinde Çalışıyor
Twitter, mobil uygulamasıyla insanların uzun süredir devam eden bir şikayetini ele almayı planlıyor. Yazılımı sık kullanıyorsanız, tweet'lerin bazen...

Twitter, mobil uygulamasıyla insanların uzun süredir devam eden bir şikayetini ele almayı planlıyor. Yazılımı sık kullanıyorsanız, tweet'lerin bazen tam bir okumanın ortasındayken gözden kaybolduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bunun, zaman çizelgeniz yenilendiğinde olduğunu görürsünüz ve çoğu zaman tek bir tweet'e yanıt veren çok sayıda insan olduğunda olur.

Şirket, "Bunun sinir bozucu bir deneyim olduğunu biliyoruz, bu yüzden değiştirmek için çalışıyoruz" dedi ve sorunu çözmek için önümüzdeki iki ay içinde çeşitli güncellemeler sunmayı planladığını da sözlerine ekledi. Twitter, bu değişikliklerin nasıl görüneceğini ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak tweet'leri okurken kaybolmasını önlerken zaman çizelgenizi taze tutacağına söz verdi.

Twitter, son aylarda artan bir klipte yeni özellikleri yineliyor. Örneğin, şirket geçtiğimiz günlerde takipçileri kaldırmak için bir aracı bu ay içinde test etmeye başlayacağını söyledi. Twitter ayrıca yakın zamanda Topluluklar özelliğini kullanıcılara sunmaya başladı.

Son Haberler