Twitter, Eski Tweetlere Erişilebilecek Özellilğini Duyurdu

Twitter, Eski Tweetlere Erişilebilecek Özellilğini Duyurdu
Twitter her zaman gelişimin ön saflarında yer aldı ve mevcut ortamda mevcut olan tüm sosyal ve iletişim teknolojisi devlerinin yeni özelliklerini sağlayan...

Twitter her zaman gelişimin ön saflarında yer aldı ve mevcut ortamda mevcut olan tüm sosyal ve iletişim teknolojisi devlerinin yeni özelliklerini sağlayan ilk kişi oldu.

Kullanıcıların ve içerik oluşturucuların kaynaklarını kanalize etme ve Twitter yatağında sonsuza kadar oturan derin tweet denizini ortaya çıkarma yeteneği olmuştur. Bu tweetleri arama sürecinde aktif ve öfkeli olan bu çetelere daha fazla yardımcı olmak için Twitter, şu anda iOS kullanıcılarına, her zamankinden daha hızlı ve daha hızlı yemek pişirebilecekleri ve çalışabilecekleri konusunda biraz umut verdi. Twitter tarafından başlatılan yeni özellik, yalnızca iOS kullanıcılarına genişletilecek; bu, tüm özelliklerin Apple ve iOS ürünlerine doğru gittiği bildirilirken, web'deki kullanıcıların geri kalanı yalnızca birkaç tane ve Android kullanıcıları zar zor elde ettiği için oluşturulmuş bir eğilim.

Yeni özellik, iOS kullanıcılarının, birinin kolunu takip etmek isteyen kullanıcıyı takip eden bir @ işaretiyle arama yapmasına olanak tanır. Bunu, kullanıcıların profiline ve ön sayfasına bakarak, kullanıcıların, paylaşılan her tweet ve bağlantının güncellemeleri ve ayrıntıları üzerinde istedikleri herhangi bir anahtar kelimeyi aramak için tam erişime sahip olmalarını sağlayacak bir seçenek mevcut olduğu gibi takip edilir. Kullanıcının profilinin herkese açık veya özel olmasına bağlı olarak, onları arama şansı olan kişiler, özellikle iOS cihazlarıyla çalışan kullanıcılarla sınırlıdır.

Başlatılan yeni açıklama, Twitter'ın kullanıcıların sürecin daha iyi işlemesi için artan bir yeteneğe sahip olmalarını sağlayacak adımlar üzerinde olabileceğini gösteriyor. Aldıkları olumlu içgörüyü ilerletmek ve giderek daha fazla kullanıcının platforma katılmasına ve sahip olduğu tüm çok yönlü faydaları keşfetmesine izin vermek.

Son Haberler