Twitter Kullanıcıları iPhone'da Spaces Kaydetme ve Paylaşma Olanağına Sahip Oluyor

Twitter Kullanıcıları iPhone'da Spaces Kaydetme ve Paylaşma Olanağına Sahip Oluyor
Spaces'ı Twitter'da kullanıyorsanız, kaydetme ve paylaşma özelliğinin eklenmesiyle özelliğin geliştirildiğini bilmek sizi mutlu edecektir. Şu an için...

Spaces'ı Twitter'da kullanıyorsanız, kaydetme ve paylaşma özelliğinin eklenmesiyle özelliğin geliştirildiğini bilmek sizi mutlu edecektir. Şu an için yeni ve geliştirilmiş Alanlar, iPhone'daki bazı Twitter kullanıcıları için mevcuttur, ancak yeni geliştirmeler önümüzdeki haftalarda yavaş yavaş diğer tüm kullanıcılara yayılacaktır.

Bugünden itibaren, bazı Twitter sunucuları Spaces'i kaydedebilecek ve bunları sosyal ağda paylaşabilecek ve çalışmalarının değerini canlı oturumların ötesine taşıyacak. Bunun da ötesinde, takipçiler artık bu kayıtlı Alanlardan herhangi birini diledikleri kadar tekrar oynatabilecek ve zaman çizelgeleri üzerinden paylaşabilecekler.

İçeriğinizi internette başlatmadan önce yalnızca “Kayıt Alanı” ayarını etkinleştirmeniz gerekeceğinden, yeni kayıt Alanları özelliklerini kullanmak oldukça kolaydır. Katılan herkes, Space penceresinde görünecek kırmızı bir REC düğmesi görecek, böylece kaydedildiğini bilecekler.

Alan kayıtları, ilk yayından sonra 30 gün boyunca saklanacak, böylece sunucular ve takipçileri onları Twitter'da paylaşabilecek. Toplantı sahipleri kayıtlı Alanlarını istedikleri zaman silebilse de, Twitter yine de 30-120 gün boyunca bir kopyasını saklayacaktır.

Son Haberler