Twitter, Spaces'te Yeni Konu Etiketleri Üzerinde Çalışıyor

Twitter, Spaces'te Yeni Konu Etiketleri Üzerinde Çalışıyor
Twitter, özel bir sekme ve vurgulama aracı sunarak kullanıcılarının Spaces'e olan bağlılığını artırmak istiyor. Sadece platformun Twitter Spaces keşfinin...

Twitter, özel bir sekme ve vurgulama aracı sunarak kullanıcılarının Spaces'e olan bağlılığını artırmak istiyor. Sadece platformun Twitter Spaces keşfinin ilerlemesine odaklanması değil, böylece her kullanıcının ilgi alanlarına göre ilgili ve devam eden sesli sohbetleri alabilmesi için. Bu nedenle, platform şu anda Twitter Spaces sunucusunun erişimi artırmak için hashtag'leri dahil etmesine izin verecek seçenek üzerinde çalışıyor. Bu son seçenek sayesinde, kullanıcılar en çok ilgilendikleri Alanları rahatlıkla paylaşabilecek ve arayabilecekler.

Video, toplantı sahibinin tartışmayla alakalı 3 konuyu etiketleyebileceğini ve bu, ilgili konuyla ilgilenen diğer insanları da çekeceğini gösterdiğinden, konularla ilgilenen farklı kullanıcıları bir araya getirmek için iyi bir yol olacaktır. . Bu, paylaşımı kolaylaştıracak ve ilgili tartışmalara daha fazla kullanıcı dahil olacaktır. Platform, konu çeşitliliğinin gelişmiş biçimini daha da tanıttı. Bu, kullanıcıların canlı aktarımdan buldukları önemli bir hız da olabilir.

Platform, kullanıcıların katılımını artıracağı için platform için de faydalı olduğu gibi herkese istediği zaman canlı yayın yapma fırsatı verdi. Ancak herkesin canlı yayın yapma seçeneği olduğunda platformun karşılaşabileceği birkaç zorluk olabilir, bu da kaliteyi zayıflatır ve insanların beğenilerine uygun bir şey bulması çok zor olacaktır. Kulüp binası da bu sorunun mağduru olmuş ve bu da odaların hantal girmesine neden olmuştur. Kullanıcıların uygulama içinde alakalı ve kaliteli akış elde etmelerini neredeyse imkansız hale getirdi.

Twitter gelecekte bu riski azaltmak için iyi bir strateji yapmak zorunda kalacak, örneğin, kullanıcıları için uygun Alanları elde etmek için algoritmasına bağlı olabilir. Konuların dahil edilmesi, akışı elemek için farklı bir yöntem olabilir. Twitter da Facebook'un stratejisini benimseyebilir çünkü bu platform, gruplar ve kullanıcılar ilgilerini gösterdikleri alanlarla sınırlandırılmıştır. Bununla birlikte, Twitter audio Spaces ve Clubhouse uygulaması, her bir sohbet için keşif perspektifini geliştirirken riski de artırabilecek genel rotadan geçiyor. İnsanların beğenilerine ve önceliklerine göre odalar hakkında bilgi vererek katılımlarını artırabilecek ses programları için uygun bir model oluşturmak ses uygulamaları için çok zor bir iştir.

Son Haberler