Twitter'dan Kullanıcılara Para Kazandıracak Yeni Projesi Yayınlanıyor!

Twitter'dan Kullanıcılara Para Kazandıracak Yeni Projesi Yayınlanıyor!
Twitter, kısa süre önce duyurduğu sohbet platformu Spaces'a yeni bir güncelleme getirme peşinde. Oda açarak konuşabildiğiniz ve fikir alışverişinde bulunarak...

Twitter, kısa süre önce duyurduğu sohbet platformu Spaces'a yeni bir güncelleme getirme peşinde. Oda açarak konuşabildiğiniz ve fikir alışverişinde bulunarak etkileşime geçtiğiniz bu özellik, çok sevildi. Ancak Spaces, maddi açıdan kazançlı olabilecek bir platform haline de geliyor. Bu nedenle pek çok kişi yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağını soruyor. Peki Twitter Spaces üzerinden nasıl para kazanılacak? Bazı odalara ücretli katılarak oda sahiplerine para kazandırılabilecek.

Biletli Oda Dönemi Başlıyor!

Twitter, biletli oda özelliği ile alanında yetkin ve sohbeti sevilen kişilerin ücretli olarak konuşmalar yapabileceği odalar yaratıyor. Böylelikle konuşarak para kazanabilecek pek çok kullanıcı Twitter Spaces'a yönelecek. Yatırım, iş, kişisel gelişim, kültür, bilim ve daha pek çok alanda kullanıcıların konuşmalar yaparak kazanç elde edebileceği ortaya çıktı. Mizahi sohbetlerin de ilgi olduğu takdirde bu tarz bir kazanç kapısı olabileceği gösteriliyor. Twitter, çıkaracağı özellik sonrası Clubhouse'ı geride bırakabilir.

Clubhouse'a Rakip Oluyor

Twitter'ın Spaces'ı Clubhouse'ın en güçlü rakibi haline geldi. Kısa süre içerisinde yayılan platformun artık çok daha ciddi güncellemelerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Biletli odaların ne zaman devreye gireceği ise şu an için bilinmiyor. Ancak yaşanan bazı gelişmeler kullanıcıları heyecanlandırdı.

Biletli Oda Ne Zaman Geliyor?

Biletli oda özelliği için denemeler devam ediyor. Şimdilik bazı kullanıcılar üzerinde deneme yapıldığını belirtelim. Daha sonra tam anlamıyla bir güncelleme yapılacak ve bu herkesi kapsayacak. Biletli odalar ile para kazanmak için bazı şartları da karşılamanız gerekiyor. 18 yaşından büyük olmak, Son bir ayda üç oda açmak ve az bin takipçiye sahip olmak şartlar arasında. Bu şartları karşılayanların yakın zamanda oda açabileceği vurgulanıyor.

Twitter ile Para Kazanılabilecek!

Twitter, daha önce kendi aracılığıyla para kazanma sistemi geliştirmemişti. İnsanlar dolaylı olarak çeşitli reklamlarla Twitter sayfaları üzerinden para kazanabiliyordu. Ancak bu sefer işin içinde Twitter da var ve belli komisyon karşılığında şirket sizin para kazanmanıza yardımcı olacak. Elbette oda açıp konuşacak kişilerin bilet işlerinden para kazanabileceğini belirtelim. Ancak takip etmek istediğiniz ünlü ve yetkin isimler var ise sizler de onlara para kazandırabilirsiniz. Konuşmalara belirli bir bedel ile katılarak konuşmacıların fikirlerinden ve paylaşımlarından yararlanmanız mümkün. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra güncellemenin kısa süre içerisinde yapılacağı vurgulanıyor. Kısıtlı sayıda kullanıcı ile denemeler sona erdikten sonra sizlere son dakika gelişmelerini aktaracağız.

Son Haberler