Twitter'ın Süper Takip Özelliği Üç Abonelik Katmanıyla Kullanıma Sunuldu

Twitter'ın Süper Takip Özelliği Üç Abonelik Katmanıyla Kullanıma Sunuldu
Twitter, uzun zamandır beklenen Süper Takip özelliğini başlattı. Araştırmacı Jane Manchun Wong'un, kullanıcıların bu özelliği profillerinde nasıl...

Twitter, uzun zamandır beklenen Süper Takip özelliğini başlattı. Araştırmacı Jane Manchun Wong'un, kullanıcıların bu özelliği profillerinde nasıl kurabilecekleri hakkında daha fazla bilgi verdiğini bildirdikten sonra, şimdi Twitter'ın kendisi tarafından tanıtıldı.

Bir blog gönderisinde şirket, Süper Takip özelliğini tanıtıyor:

Bugün, kullanıcıların Twitter'da yalnızca abonelere özel içerik paylaşarak aylık gelir elde etmelerinin yeni bir yolu olan Super Follows'ı tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Super Follows ile insanlar, en fazla etkileşimde bulunan takipçileriyle özgün bir şekilde etkileşim kurmak için Twitter'da ekstra bir konuşma düzeyi oluşturabilir (bonus Tweet'leri ve daha fazlasını paylaşarak!)

Wong'un gösterdiği gibi, Twitter, Süper Takip abonelik fiyatları için üç seçenek sunar: Kişilerin Twitter'da en çok etkileşimde bulunan takipçileri için "bonus, "perde arkası" içerikten para kazanmaları için aylık 2,99 ABD Doları, 4,99 ABD Doları ve aylık 9,99 ABD Doları. ”

Şirket, içerik oluşturucuların Süper Takipçilerine bonus sohbetlere nasıl özel erişim sağlayabileceğine dair birkaç örnek veriyor:

  • MakeupforWOC, rutinlerini geliştirmek için ekstra tavsiye arayan cilt bakımı meraklıları için Süper Takipçilerine müşteri düzeyinde tedavi sunuyor. Tüm acil cilt bakımı sorularınız, yanıtlandı!
  • Şu anda üniversitenin ihtişamlı günlerini yaşayanlar (ve bizler için nostaljik olanlar için), @Myyeshachou'nun sadece Süper Takipçileri için kaydettiği en komik sahne arkası hikayeleriyle birlikte gülün.
  • @KingJosiah54, en kapsamlı spor analizini, dün geceki maçın gerçek haberini almak isteyen, en ilgili spor meraklısı izleyicilerine veriyor.
  • @tarotbybronx, Süper Takipçileri için astroloji, tarot ve sezgisel şifa tavsiyelerinin derinliklerine iniyor. Yıldızların ve kartların sizin için neler sakladığına dair ekstra ruhsal rehberlik alın.

İçerik oluşturucular, Süper Takipçiler rozetini arayarak Süper Takipçilerini bulabilir ve onlarla etkileşim kurabilir. Bu herkese açık rozetler, bir içerik oluşturucunun tweetine yanıt verdiklerinde Süper Takipçi adlarının altında vurgulanacak.

Kimler Süper Takip aboneliği oluşturabilir?

Süper Takip özelliği, ABD'de bunun için başvuran ve Süper Takip aboneliği oluşturabilen küçük bir grupla başlıyor. İnsanlar, Ana Sayfa zaman çizelgesinde kenar çubuğunu kaydırarak açıp Para Kazanma'ya dokunarak ve ardından özelliği seçerek bekleme listesine katılmak için başvurmaya devam edebilir.

Şu anda bekleme listesine hak kazanmak için kullanıcıların 10 bin veya daha fazla takipçisi olması, en az 18 yaşında olması, son 30 gün içinde 25 tweet atmış olması, ABD'de olması ve Twitter'ın Süper Takip Politikası'na uyması gerekiyor.

Öte yandan abone olmak için, ücretli tekliflerinin ve fiyatlandırmasının açıklamasını görmek için bir hesabın profilindeki Süper Takip Et düğmesine dokunmanız yeterlidir.

Şu anda, iOS kullanan ABD ve Kanada'daki kişiler belirli hesapları Süper Takip edebilir ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm dünyada iOS kullanan kişilere sunacağız. İçerik oluşturucular Super Follows Tweetlerini yalnızca iOS'ta paylaşabilir ve Super Follows Tweet'leri yakında Android ve twitter.com ile iOS'ta görüntülenebilir.

2021'de Twitter, zaten Ticketed Spaces, Tip Jar for Spaces ve Twitter Blue'ya sahip olduğumuzdan, kullanıcı tabanını içeriğe abone olmaya zorluyor.

Son Haberler