WhatsApp, Android Uygulaması İçin Mesaj Tepki Bildirimleri Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp, Android Uygulaması İçin Mesaj Tepki Bildirimleri Üzerinde Çalışıyor
WhatsApp, Android kullanıcıları için beta kanalında 2.21.24.8 güncellemesini yayınladı ve bu, şirketin Android uygulaması için mesaj tepki bildirimleri...

WhatsApp, Android kullanıcıları için beta kanalında 2.21.24.8 güncellemesini yayınladı ve bu, şirketin Android uygulaması için mesaj tepki bildirimleri üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor.

WhatsApp, adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcıların mesajlara Facebook uygulamasındaki gönderilere ve yorumlara tepki verdikleri şekilde tepki vermesini sağlayan mesaj tepkileri özelliğini birkaç aydır geliştiriyor.

Önceden, WhatsApp'ın kullanıcıları mesaj tepkileri konusunda bilgilendirme planı yoktu, ancak şirket daha sonra iOS uygulamasının beta sürümü için geliştirmeye başladı ve şimdi aynı özelliği Android kullanıcılarına sağlamak için de çalışıyor.

Kaynak, mesaj tepki bildirimleri özelliğinin "gelecekteki bir güncellemede piyasaya sürülmesinin planlandığını" söylüyor, bu nedenle en son beta sürümünde olsanız bile WhatsApp'ın ayarlar menüsünde görmeyeceksiniz. Ayrıca, WhatsApp'ın mesaj tepkileri özelliğini tüm kullanıcılara ne zaman yayınlayacağı belli değil, ancak yayınladığı zaman sizi mutlaka bilgilendireceğiz.

Son Haberler