WhatsApp Beta, iOS ve Android'de Daha Büyük Bağlantı Önizlemeleri Alıyor

WhatsApp Beta, iOS ve Android'de Daha Büyük Bağlantı Önizlemeleri Alıyor
Büyük sonuçlara sahip küçük güncellemeler söz konusu olduğunda, WhatsApp'ın en son beta güncellemesi bunlardan biridir. Şirket, WhatsApp'ta bağlantıları...

Büyük sonuçlara sahip küçük güncellemeler söz konusu olduğunda, WhatsApp'ın en son beta güncellemesi bunlardan biridir. Şirket, WhatsApp'ta bağlantıları nasıl paylaştığınız üzerinde büyük etkisi olabilecek önemsiz bir özellik sunuyor. Temmuz ayında, mesajlaşma uygulamasının daha büyük bağlantı önizlemelerini uygulamaya çalıştığı bildirildi. WABetaInfo'daki insanlar, o sırada gelecek olan özelliği ve özellikler halka açılmadan önce geliştiricilerin bizim için neler sakladığını açıkladı. Bu WhatsApp özelliği şu anda kullanıma sunuluyor.

WhatsApp'ın kararlı sürümündeyseniz, uygulamanın bağlantıların önizlemelerini küçük bir küçük resim haline getirdiğini ve dört ila beş satır sürdüğünü fark etmiş olmalısınız. Ancak, bu artık değişiyor. Telegram'a daha çok benzemek için WhatsApp beta'daki paylaşılan bağlantılar artık daha büyük ve daha cesur görünüyor. Daha fazla metin ve daha büyük bir resim görüntüler. Bu nedenle, paylaşılan bağlantı hakkında size daha iyi bir fikir verir. Yeni bir rapora göre, güncellenmiş görüntü önizlemeleri artık hem iOS hem de Android'de WhatsApp'ın beta sürümlerine sunuluyor. iOS sürüm 2.21.160.17 veya Android sürüm 2.21.17.15 çalıştırıyorsanız farkı göreceksiniz.

WhatsApp son zamanlarda bir rulo halinde. Şirket birkaç yeni özellik yayınladı. En sonuncusu, kullanıcıların Android'den iOS'a veya tam tersi platformlar arasında geçiş yapmasına olanak tanır. Önceden, sohbet geçmişinizi bir sistemden diğerine taşımanın bir yolu yoktu. Artık sohbet geçmişinizi ve dosyalarınızı yedeklemek ve herhangi bir yeni telefona aktarmak için Akıllı Anahtar özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca, şirket kısa süre önce web'de birden fazla cihaz için destek başlattı. Hizmeti, akıllı telefonunuzdan yansıtma yapmak zorunda kalmadan birden fazla PC ve dizüstü bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Ayrıca, Google Meet ve Zoom gibi diğer hizmetlerde olduğu gibi, bir grup görüntülü görüşmesinin başlangıcını kaçıran kişiler, WhatsApp'taki görüşme sırasında istedikleri zaman katılabilirler. En yeni özelliklerden bir diğeri de Bir Kez Görüntüle'yi içerir. Bu özelliği kullanırsanız gönderdiğiniz fotoğraf ve videolar açıldıktan ve görüntülendikten hemen sonra silinecektir.

Son Haberler