WhatsApp Beta Yeni Bir Özellik Getiriyor; İşte O Özellik

WhatsApp Beta Yeni Bir Özellik Getiriyor; İşte O Özellik
WhatsApp, Google Play beta programı aracılığıyla 2.21.22.6 olan güncellenmiş bir sürümü piyasaya sürdü. Özellik için ayarlanan başlık, Durum Güncellemesini...

WhatsApp, Google Play beta programı aracılığıyla 2.21.22.6 olan güncellenmiş bir sürümü piyasaya sürdü. Özellik için ayarlanan başlık, Durum Güncellemesini Geri Al özelliğidir.

Wabetainfo tarafından 22 Ekim Cuma günü yayınlanan yeni bir rapora göre. WhatsApp, durum güncellemesi için geçerli olan Geri Al adlı yeni bir özellik ile geldi.

Android cihaz kullanıcıları için özel olarak beta sürümü için inanılmaz ve nadir bir güncellemedir.

Bu özellik, kullanıcıların güncellemeden kısa bir süre sonra yanlışlıkla yayınlanmış olabilecek bir durumu derhal geri almalarını sağlayacaktır.

Ancak, bir durumu gönderdikten hemen sonra zaten silebilirsiniz, ancak şimdi bu eylem, kullanışlı yeni geri alma seçeneği sayesinde tek bir dokunuşla, güncellenmiş durumu silerek daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Güncellenen durumun atlanmasından sonra uygulama, kullanıcıları güncellemenin kaldırılması konusunda bilgilendirecektir.

Şu anda, özelliğin durumu kullanıma sunuluyor ve şu anda bu özellik, küçük bir beta test kullanıcısı grubu için işlevseldir. Ayrıca şirket, ek güncellemeler için daha fazla aktivasyon yapmayı planlıyor.

Son zamanlarda şirket, android kullanıcıları için daha yakından ve güvenli bir şekilde etkileşim kurmalarını ve iletişim kurmalarını sağlayan modern bir öğe olan View Once'ı kullanıma sundu.

Bir kez görünüm, en boy oranı, kullanıcının yalnızca bir kez görmesine izin verir, görüntüler ve video klipleri içeren medya yalnızca bir kez izlenebilir. Açıldığında ve görüntülendiğinde, eninde sonunda konuşmadan hemen kaybolacaktır.

WhatsApp gruplarında da bu özelliği kullanarak medya alışverişi yapabilirsiniz, böylece onu zaten görüntüleyen kişi görünür olur ve mesaj bilgisi seçeneğinden kontrol edebilirsiniz.

Uygulama, alıcı görüntülediğinde kullanıcıyı bilgilendirecektir.

Son Haberler