WhatsApp, Birçok Yeniliği Barındıran Özelliklerle Güncellendi

WhatsApp, Birçok Yeniliği Barındıran Özelliklerle Güncellendi
Facebook yakın bir zamanda önce markasını değiştirdi ve artık Mark Zuckerberg'in Oculus ile birlikte Sanal ve Artırılmış Gerçeklik üzerine kurulu metaveriye...

Facebook yakın bir zamanda önce markasını değiştirdi ve artık Mark Zuckerberg'in Oculus ile birlikte Sanal ve Artırılmış Gerçeklik üzerine kurulu metaveriye giden yolda atmaya karar verdiği bir sonraki adımın temsilcisi olan Meta olarak bilinecek. Meta yeni bir şekil ve forma bürünürken, WhatsApp olarak bilinen yan kuruluşu da yeni güncellemeler ve özelliklerle harekete geçti. önce Facebook ve tüm yan kuruluşları yaklaşık altı saatliğine kapandı.

WhatsApp'ın bu güncellemelerinden ilki, iş modeli ve Business API'yi bir bütün olarak buluta yükleme özelliğini genişletmesi etrafında dönüyor. Bir bütün olarak başlayarak, Meta'nın yerleşik altyapısını ve bulut paylaşım stratejisini geliştirerek. Bu, izleyiciler ve geliştiriciler için yeni bir fikir gibi görünüyor, çünkü son API tabanlı yönetim bulutta çalışmıyor, ancak Facebook yenilikçi ve bu nedenle WhatsApp'ın test aşamasında başlayan yeni yeniliğinin iş üzerinde iyi sonuçlar alması bekleniyor. son.

Bu güncellemelerin ikincisi, WhatsApp'ın web ve Android sürümleri arasında daha fazla erişilebilirlik ve eşit geçiş sağlamak için kullanıcıların ilk özellik olarak kullanmaları için fotoğraflar için yeni bir masaüstü düzenleyici etrafında dönen özelliklerdeki son gelişmelerle uzlaştırıldı. WhatsApp tarafından tanıtılan bir diğer özellik, uzun süredir üzerinde çalışılan bir şeydi ve bağlantı önizlemesi artık web Whatsapp'a bağlantı önizlemesinin yanı sıra etiket önerisiyle birlikte web'e genişletildiğinden mobil cihazlara zaten tanıtıldı.

Ayrıca özelliklerle birlikte bulutlardan resim içinde resim özelliği ile öne çıkan güncellemelerin üçüncüsü Meta'nın yan kuruluşlarına yani Instagram'a, hatta zaman zaman YouTube gibi uygulamalara kadar uzanıyor, ancak bu durum böyle. Android kullanıcıları bu özelliğe zaten sahip olduğundan yalnızca iOS'ta test edilecek. WhatsApp'ın yeni Beta sürümü, güvenliği ve emniyeti genişletmesine izin verdi ve kullanıcılara daha önce yönetildiğinden daha fazlasını yönetiyor. Bu adım, WhatsApp aracılığıyla ve kullanıcılar için daha iyi erişilebilirliğe doğru daha fazla ilerleme sağlayacaktır.

Son Haberler