Whatsapp Eski Mesajları Bulmak Çok Daha Kolay Olacak!

Whatsapp Eski Mesajları Bulmak Çok Daha Kolay Olacak!
Whatsapp'ta eski mesajlar nasıl bulunur hep merak edilmiştir. Genellikle bir kelime veya cümle üzerinden hareket ederek eski mesajları bulabiliriz. Ancak bunun...

Whatsapp'ta eski mesajlar nasıl bulunur hep merak edilmiştir. Genellikle bir kelime veya cümle üzerinden hareket ederek eski mesajları bulabiliriz. Ancak bunun için hafızamızın iyi olması gerekiyor. Fakat söz konusu mesajlaşmayla ilgili aklımıza bir anahtar kelime gelmiyorsa ne yapmalıyız? Bu konu hakkında yapacak pek de bir şey bulunmuyordu. Ancak artık hafızanızı yormak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü Whatsapp, bu soruna da el atacağını duyurdu. Son zamanlarda muhteşem bir şekilde çalışan uygulama geliştiricileri, artık kendi kullanıcılarının haricinde uygulamayı silenleri bile şaşırtıyor. Resmen büyük bir dönüşüm içerisinde girdi. Whatsapp'ın bu hamlesi elbette dünya çapında ses getiriyor. İletişim uygulamasının kendini her alanda geliştirmesi ve yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini artırması fazlasıyla güzel. Peki yeni güncellemede eski mesajlarımızı nasıl bulacağız? İşte eski mesajları bulma konusunda yapabilecekleriniz...

Mesaj Bulma Özelliği Geliyor!

Whatsapp'a gelen özellik mesaj bulma ile ilgili olacak. Üstelik kısa süre içerisinde anahtar kelime ile değil çok daha farklı bir yöntemle geçmiş mesajlarınıza ulaşabileceksiniz. Şirket, bu soruna el atmayı başardı. Kimse bu yeniliğin yapılacağını beklemiyordu. Ortaya çıkan gelişmeler gösteriyor ki mesaj bulma işi eskisine göre daha da  kolaylaşacak.

Eski Mesajlar Nasıl Bulunacak?

Whatsapp'ın yeni güncellemesinde eski mesajlar tarihe dayalı bulunacak. Dilediğiniz tarihi seçerek o gün neler konuşulmuş görebileceksiniz. Baştan aşağı konuşmalar çıkacak ve hızlı bir şekilde tarih değiştirebileceksiniz. Söz konusu gelişme uygulamanın kullanılabilirliğini artıracak. Peki beta sürümünde nasıl bir görüntüye sahip? Whatsapp, çeşitli güncellemeleri yayınlamadan önce beta sürümünde deniyor. Sınırlı sayıda kullanıcının bu özellikleri deneyerek özellikle ilgili bir sorun var mı diye kontrol ettiği bilinmekte.

Whatsapp Yeni Güncelleme Tarihi

Whatsapp uygulamasının mesaj bulma özelliğini ne zaman aktif edeceğine dair kesin bir gelişme yok. Ancak uygulamayı kullananların bildiği üzere bir süre test edildikten sonra aktif olacaktır. Şimdilik beta sürümünde ve çeşitli denemeler yapılıyor. Whatsapp, tüm kullanıcılarını memnun etmek adına sıkı bir çalışma temposunda hareket ediyor.

Güncelleme Kesin Değil!

Whatsapp'tan konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmediğinden ötürü iptal edilme ihtimali de bulunuyor. Bu nedenle şirketin bu özelliği kesin olarak getireceğini söyleyemeyiz. Ancak ortaya atılan görsellerin ve sızıntı olduğu iddia edilen paylaşımların yüksek oranda gerçekleşeceğine inanılıyor. Whatsapp gibi bir şirketten beklenilecek özellik diyebiliriz. Söz konusu gelişmeler açıklandığında sizleri bilgilendireceğiz.

Son Haberler