WhatsApp İçin İki Özellik Yolda; İşte Ayrıntılar

WhatsApp İçin İki Özellik Yolda; İşte Ayrıntılar
WhatsApp kesinlikle dünyanın en büyük sosyal mesajlaşma platformlarından biridir. Kullanıcıların arkadaşları ve aileleri ile etkileşime girmesi için...

WhatsApp kesinlikle dünyanın en büyük sosyal mesajlaşma platformlarından biridir. Kullanıcıların arkadaşları ve aileleri ile etkileşime girmesi için harika bir ortam sağlar.

Sosyal ağ, kullanıcıları için her zaman en iyi özellikleri getirdi. Son zamanlarda, zaman açısından birçok kişinin hayatını kurtaran bir özelliği kullanıma sundu.

Uzun olduğu için duymaktan korktuğunuz uzun sesli notlar gönderen arkadaşlarınız var mı? WhatsApp, bu sesli notları 0,5'ten 2 kata hızlı ileri sarma yeteneği sağlayan bir özellik başlattı.

WABI'ye göre, şirket şimdi sesli mesajlarda aynı özellik için çalışıyor.

Sesli mesajlar temel olarak iletilen sesli notlardır ve şirket, Beta'da bir test sürümü keşfedilene kadar bunları hızlı iletme yeteneği sağlamadı.

Görünüşe göre WhatsApp şimdi de bu sesli mesajları hızlı ileri sarma yeteneği üzerinde çalışıyor. Test şu anda beta sürümünde ve yakında halka açılacağından eminiz.

Bunun dışında WhatsApp, herkes için mesaj silme sınırını genişletmek için de çalışıyor. Şirket şu anda kullanıcılara bir mesajı herkes için silmeleri için 1 saat 8 dakika 16 saniyelik bir süre tanıyor. Ancak yeni beta verilerine göre şirket limiti genişletecek gibi görünüyor.

WABI'ye göre, kullanıcılar ne kadar eski olurlarsa olsunlar mesajı herkes için silebilecek.

İki güncelleme harika görünüyor ve küresel olarak halk için ne zaman geleceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ancak şirket, bu özellikleri ne zaman yayınlayacağını açıklamadı. Bildiğimiz kadarıyla WhatsApp, bundan yüzde yüz emin olana kadar tüm beta özelliklerini test etme eğiliminde ve bu nedenle ne biz ne de şirket şu anda ne zaman yayınlanacağını söyleyemeyiz.

Son Haberler