WhatsApp iOS İçin Sesli Mesaj Oynatıcıyı Geliştirmeye Çalışıyor

WhatsApp iOS İçin Sesli Mesaj Oynatıcıyı Geliştirmeye Çalışıyor
Sesli mesajlar için farklı oynatma hızlarını serbest bıraktıktan sonra, WhatsApp şimdi uygulaması için küresel bir sesli mesaj oynatıcı üzerinde çalışıyor.Güvenilir...

Sesli mesajlar için farklı oynatma hızlarını serbest bıraktıktan sonra, WhatsApp şimdi uygulaması için küresel bir sesli mesaj oynatıcı üzerinde çalışıyor.

Güvenilir kaynak WABetaInfo'ya göre, küresel sesli mesaj oynatıcı “sohbetten çıkarken sesli mesajları dinlemeye izin verir. Uygulamanın en üstüne sabitlendiğinden global olarak adlandırılır. Uygulamanın herhangi bir bölümünü açtığınızda her zaman görünür durumda ve istediğiniz zaman sesli mesajı duraklatmak ve kapatmak mümkün."

Bu özellik, uzun sesli mesajlar gönderen ve dinleyen kişilere fayda sağlayacak, bununla birlikte, WhatsApp'ta diğer kullanıcılara yazarken mesajı dinleyebileceksiniz.

WABetaInfo, bu işlevin hala geliştirilme aşamasında olduğunu söylüyor, bu nedenle bu özelliği denemek için biraz daha beklemesi gerekecek olan genel kullanıma veya beta test kullanıcıları için bile mevcut değil.

Son zamanlarda WhatsApp, beta test kullanıcılarının Kaybolan Mesajlar özelliğiyle yeni işlevleri denemesine izin vermeye başladı. WABetaInfo'ya göre, uygulama farklı süreler arasında seçim yapmanızı sağlar: 24 saat, 7 gün veya 90 gün.

Daha fazla gizlilik ve depolama için, seçilen süreden sonra tüm yeni mesajlar bu sohbetten herkes için kaybolacak. Sohbetteki herkes bu ayarı değiştirebilir.

WhatsApp Gizlilik Ayarları içinde "Varsayılan Mesaj Zamanlayıcı" özelliğini etkinleştirmek de mümkün olacak. Bununla, tüm yeni sohbetler, WABetaInfo tarafından belirtildiği gibi, seçilen süre boyunca etkin olan kaybolan mesajlar seçeneğiyle başlayacaktır.

Son Haberler