WhatsApp iOS için Yeniden Tasarlanmış Sohbet Balonları Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp iOS için Yeniden Tasarlanmış Sohbet Balonları Üzerinde Çalışıyor
WhatsApp'ın mesajlardaki tepkilere ilişkin uygulamasına ilk bakışın ardından şirket, iOS cihazları için yeniden tasarlanmış bir sohbet balonları üzerinde...

WhatsApp'ın mesajlardaki tepkilere ilişkin uygulamasına ilk bakışın ardından şirket, iOS cihazları için yeniden tasarlanmış bir sohbet balonları üzerinde de çalışıyor.

Her zaman ki gibi güvenilir kaynak olan WABetainfo'ya göre, bu özellik geliştirme aşamasındadır ve gelecekteki bir güncellemede yayınlanacaktır.

Yeniden tasarlanmış sohbet balonları daha yuvarlak olacak ve yeni bir yeşil rengine sahip olacak. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, karanlık ve aydınlık modlar arasında biraz daha fazla kontrast var.

Yeni sohbet balonlarının daha büyük olduğunu ve biraz daha modern göründüğünü fark etmek de mümkün. Bu, WhatsApp'ın uygulamaya getirdiği diğer tweaks'lerin bir parçası, daha büyük resim ve bağlantılar önizlemesi olarak.

Günlük kullanımı ne kadar etkileyeceğini görmek için bu özelliğin başlatılmasını beklememiz gerekiyor, ancak WhatsApp'ın uygulamaya her zaman yeni bir şeyler getirdiğini bilmek güzel.

Bu özellik şuan geliştirme aşamasında ve tüm kullanıcılar için ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmemekte.

WABetainfo'ya göre, bu tepkiler özelliği, Instagram'ın halihazırda yaptığı şeye benzeyecek:

  • Bir tepki gönderdiğinizde herhangi bir emojiyi seçebilirsiniz;
  • Mesajların sonsuz sayıda tepkisi olabilir, ancak 999'dan fazla tepkiniz varsa, 999+ okursunuz;
  • Herkes bir mesaja kimin tepki verdiğini görebilir.

Son Haberler