WhatsApp, Kullanıcıların Tüm Cihazlardaki Sohbetleri Silmesine İzin Veren Bir Özelliği Test Ediyor

WhatsApp, Kullanıcıların Tüm Cihazlardaki Sohbetleri Silmesine İzin Veren Bir Özelliği Test Ediyor
Facebook, Instagram, Twitter, Reddit ve daha pek çoğu gibi sosyal medya ve ağ platformları, yalnızca önemsediğiniz kişilerin hayatlarını takip etmek için...

Facebook, Instagram, Twitter, Reddit ve daha pek çoğu gibi sosyal medya ve ağ platformları, yalnızca önemsediğiniz kişilerin hayatlarını takip etmek için mükemmel bir araç olarak hareket etmekle kalmaz, aynı zamanda onları anında metin mesajı yoluyla doğrudan birbirine bağlamaya da hizmet eder. Bu tür mesajlaşma uygulamalarının başında, kolay kullanım özellikleri, kullanıcı dostu ara yüzü, erişim kolaylığı ve teknoloji dünyasındaki çok yönlülüğü ile dünyadaki ilk ve tek WhatsApp gelmektedir. en popüler çevrimiçi mesajlaşma hizmetidir.

Ancak WhatsApp'ı yöneten mevcut ekip, sadece orada kalma niyetinde olmadıklarını ve şu anda olduklarından daha da yükseğe tırmanmak istediklerini açıkça belirtti. Uygulamalarını mükemmelleştirirken, uygulama yazılımını takip edebileceğinizden daha fazla kez yenilediler ve iyileştirmelerinin hepsi meyve veriyor. WhatsApp'ın güncellemelerinde bu kadar yüksek düzeyde bir başarı elde etmesinin bir yolu, Google Play Beta Programını kullanan titiz, çağdaş Beta Test yöntemleridir.

WhatsApp'ın Beta Testi olarak da hizmet veren en son Android güncellemelerinden biri, sürümü şimdi 2.21.19.3'e getiriyor. WABI'ye göre bu özel güncelleme, WhatsApp'ı gerçekten benzersiz kılan bir yönüne odaklanıyor: Çoklu Cihaz özelliği. Bu Çoklu Cihaz seçeneği sayesinde kullanıcılar, Hızlı Yanıt Kodlarını (QR Kodları) kullanarak telefonlarındaki bir ana hesaba bağlayarak WhatsApp hesaplarını birden fazla cihazda kullanabilirler.

Bu Beta Test güncellemesine kadar, WhatsApp kullanıcıları sohbetlerini bağlı tüm cihazlardan aynı anda silemezdi; Silinen sohbet kullanımda olan cihazdan kayboldu, ancak uygulamaya başka bir cihazdan giriş yapıldığında aynı sohbet tekrar bulunabilir. Beta Test sürümü 2.21.19.3 şimdi bu sorunu çözmeyi umuyor. WhatsApp, kullanılan tüm cihazlarda sohbet silme işlemini senkronize etmek için yükseltilmiş yazılımlarını kullanarak bir kez daha merdiveni tırmanıyor.

Şu anda yalnızca bir avuç Android kullanıcısı tarafından kullanılabilir olmasına rağmen, yeni sürüm, neredeyse kaçınılmaz başarısından kısa bir süre sonra WhatsApp Web/Masaüstü, Android ve iOS için kullanıma sunulacak!

Son Haberler