WhatsApp, Medya Düzenleyici İçin Yeni Özellikler Kazanıyor

WhatsApp, Medya Düzenleyici İçin Yeni Özellikler Kazanıyor
WhatsApp yeni bir beta sürümü yayınladı ve bu, sürüm daha sonra daha geniş bir kullanıma sunulduğunda mesajlaşma platformundan neler bekleyebileceğimizi...

WhatsApp yeni bir beta sürümü yayınladı ve bu, sürüm daha sonra daha geniş bir kullanıma sunulduğunda mesajlaşma platformundan neler bekleyebileceğimizi daha iyi anlamamıza yardımcı olabilir. WhatsApp ile ilgili olan şey, kullanıcıları için bir medya editörü sağlamasıdır, çünkü bunun, medyalarının nasıl göründüğünü kontrol etmelerine ve onu daha iyi hale getirebilecek şekillerde özelleştirmelerine izin verebilecek türden bir şey olduğu gerçeğidir.

Bununla birlikte, WhatsApp'ın daha yeni sürümüyle, medya düzenleyiciyle çalışmayı çok daha kolay hale getirebilecek iki yeni araç alacaksınız. Birincisi, belirli bir aracı kullanmayı bitirdiğinizde, artık başka bir araç seçmenize izin verecek olan sol üst köşedeki Bitti düğmesine tıklayabileceksiniz.

Medya düzenleyiciye eklenen diğer bir özellik de geri alma düğmesidir. Bu, medya düzenleyiciyi açtığınızda ekranınızın sağ üst köşesinde görebileceğiniz bir ters oktur ve daha iyi kontrol sahibi olmak istiyorsanız gerçekten oldukça önemli olan gerçekleştirdiğiniz eylemleri kolayca geri almanıza izin verebilir. söz konusu medya için yaptığınız düzenleme.

Bu özelliklerin her ikisi de bir araya gelerek medya düzenleyicinin WhatsApp kullanan çok sayıda insan için her şey düşünülmüş ve dikkate alınmış çok daha güçlü bir araç haline gelmesini sağlayacak. Çoğu kullanıcı, bu özelliklerin daha geniş bir kullanıma sunulduğunu görmekten oldukça heyecan duyacaktır ve bu, WhatsApp'ın dünyadaki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olarak zaten istikrarlı durumunun yanı sıra önemli bir medya paylaşım platformu haline gelmesine yardımcı olabilir.

Son Haberler