WhatsApp, Multi Device 2.0 İle Birlikte Başka Bir Telefonda İnternet Bağlantısı Olmadan Kullanılabilecek

WhatsApp, Multi Device 2.0 İle Birlikte Başka Bir Telefonda İnternet Bağlantısı Olmadan Kullanılabilecek
Dijital dünya sürekli gelişiyor ve işletmeler arasındaki rekabet muazzam bir şekilde artıyor, bu da sosyal atmosferi hem olumlu hem de olumsuz etkiliyor....

Dijital dünya sürekli gelişiyor ve işletmeler arasındaki rekabet muazzam bir şekilde artıyor, bu da sosyal atmosferi hem olumlu hem de olumsuz etkiliyor. Bugünlerde insanlar her zamankinden daha yoğun olduğundan, her ne pahasına olursa olsun zamandan tasarruf etmeye çalışıyorlar ve dünyanın her yerindeki şirketler, ekonomik ve sosyal medya platformlarını içeren her şeye en iyi ve daha az zaman alıcı alternatifleri sunmaya çalışıyor.

Dünyanın en iyi beş sosyal ağ uygulamasından biri olan WhatsApp, kullanıcılarının kısa mesaj, sesli mesaj, sesli arama ve görüntülü arama göndermesine olanak tanıyan, Facebook'a ait bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Ayrıca kullanıcılarına birbirleriyle fotoğraf, video, belge, canlı konum ve kişi alışverişi yapmaları için erişim sağlar. WhatsApp, kullanıcıları için mümkün olan her şekilde daha iyi hale getirmek için uygulamayı düzenli olarak güncellemektedir ve WhatsApp bu açıdan kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmaz, Son zamanlarda WhatsApp sesli mesaj özelliğini güncelleyerek kullanıcıların sesli notu bir metin mesajına dönüştürmesine izin vererek, sesli notu bir metin mesajına dönüştürmesine izin verdi. insanların sesli mesajlarla iletişim kurmasını kolaylaştırır. Whatsapp sadece bir kez görüntüle ve video mesajları özelliğini uygulamaya eklemekle kalmadı, bu da çok ihtiyaç duyulan bir yükseltmeydi.

Kaynaklara göre, WhatsApp şu anda kullanıcıların her geçiş yapmak istediğinizde mobil uygulamayı başka bir cihaza bağlama mücadelesinden geçmek zorunda kalmadan bir hesabı iki veya daha fazla cihazda kullanmalarını sağlamak için yükseltilmiş çoklu cihaz desteği özelliği üzerinde çalışıyor. WhatsApp bu yılın başlarında bu özelliği yeniden düzenledi ve kullanıcıların akıllı telefonun pili bitmiş olsa bile uygulamayı bağlı cihazda kullanmalarına izin verdi. Bu, şirket için büyük bir adımdı, ancak orada durmadılar ve özelliği her yönüyle iyileştirmek ve yenilemek için çalışmaya devam ettiler.

WABetaInfo tarafından hazırlanan rapora göre, WhatsApp bu güncellenmiş özelliğe Multi-Device 2.0 adını verdi ve uygulamayı telefon dışı cihazlarda pil gücü veya internet bağlantısı endişesi duymadan kullanabileceğiniz için WhatsApp kullanım şeklini değiştirme sözü verdi. Ancak özellik hala geliştirilme aşamasındadır, ancak ortaya çıktığında iletişim endüstrisini tamamen değiştirecek ve dahası, uygulamanın diğer tüm özelliklerden daha fazla fayda sağlayacağını umuyoruz.

Son Haberler