WhatsApp, Özel Gizlilik Ayarları İçin Yeni Bir Profil Fotoğrafı Özelliği Geliştiriyor

WhatsApp, Özel Gizlilik Ayarları İçin Yeni Bir Profil Fotoğrafı Özelliği Geliştiriyor
WhatsApp, uçtan uca şifreleme ayarları ve yönetim kurulu genelinde yedekleme koruması ile lider durumda. Bununla birlikte, son Apple Şeffaflık politikası...

WhatsApp, uçtan uca şifreleme ayarları ve yönetim kurulu genelinde yedekleme koruması ile lider durumda. Bununla birlikte, son Apple Şeffaflık politikası herkesi fırtınaya aldı ve iOS 15'in piyasaya sürülmesi yeni ve daha önemli gizlilik özellikleri sağladığından, WhatsApp kendi gizlilik politikasının başında olmayı üstlendi, şu anda altında olmaları ihtimali var. kullanıcıya geçerek geliştirme. Apple yükseltmesini parktan çıkarmak için ustaca bir girişimde bulunan Whatsapp, kullanıcılara beyaz bir değnek olarak yeni güncelleme sürümü için geliştirmeye başlanacak özel bir gizlilik ayarı özelliğini geçti.

Son güncelleme, kullanıcıların, Profil Fotoğrafı, Hakkında ve Son Görülme gibi özelliklerini kiminle paylaşacaklarını seçme seçeneğine sahip olduklarını gösterdi. Bu kemerlerin altındaki seçenekler arasında tipik Herkes, Kişilerim ve Hiç kimse yer alır; ancak, bu sefer Kişilerim dışında bir istisna getirildi. Bu istisnalar, kişi listesi tarafından görüntülenmek üzere sizin tarafınızdan seçilebilir ve kimlere gösterilmeyeceği konusunda seçilebilir. Bu özellik ilk önce yalnızca Son Görülme ile genişletildi, ancak şimdi Profil Resmi ve Hakkında bölümünü de kapsıyor.

Bu, WhatsApp'tan geliştirilmekte olan en son özelliklerden biridir ve Android 2.21.10.11 için beta sürümünün uzun düzenin bazı özünde bundan bahsetmesi bekleniyor. Bu güncellemenin gün ışığına çıkıp çıkmayacağından ve ne zaman geleceğinden emin olmasak da WhatsApp'a olumlu bir takviye getirmesi bekleniyor ve bu çok fazla ve yüklü.

Bazı kişilerin hariç tutulmasına izin veren güncelleme, ilk bakışta çok fazla görünmese de, topluluğun uzun süredir istediği bir şeydi, bu nedenle WhatsApp sonunda onu geliştirme aşamasına geçirmeye karar verdi ve rahat bir nefes aldı. topluluklarını yüksek sesle ve net bir şekilde duyduklarının bir göstergesi.

Son Haberler