Whatsapp Topluluk Özelliği Üzerinde Çalışıyor

Whatsapp Topluluk Özelliği Üzerinde Çalışıyor
WhatsApp, "topluluk" adlı yeni bir özellikle kullanıcıları için kullanışlı bir güncelleme ile karşısına çıkmayı planlıyor.Topluluk, bir grubun yöneticisinin...

WhatsApp, "topluluk" adlı yeni bir özellikle kullanıcıları için kullanışlı bir güncelleme ile karşısına çıkmayı planlıyor.

Topluluk, bir grubun yöneticisinin bazı gruplar üzerinde daha fazla kontrole sahip olduğu ve gruplarını tek bir yerde toplayabileceği belirli bir yerdir. Bir kullanıcı veya bir grup yöneticisi, bu topluluk özelliğinde en fazla on grubu bağlayabilir. Tıpkı ortak bir WhatsApp grubu gibi, bir topluluğun da WABI blog sayfasına göre üzere belirli bir adı ve açıklaması var.

Toplulukta, WhatsApp tarafından otomatik olarak oluşturulan ve kullanıcının herhangi bir mesaj göndereceği ve bir kullanıcı topluluktan ayrıldığında diğer bağlantılı gruplara otomatik olarak iletileceği bir grup olan bir "Duyuru" grup türü görülecek. Topluluk aracılığıyla ilişkili grubu görmek için kullanılabilir. Ayrıca, bir kullanıcı topluluğa katıldığında, grup yöneticisiyle bağlantısı kaldırılmış olan grup sohbetlerine bakamayacak.

Şirketin ne zaman piyasaya süreceği ve tüm WhatsApp kullanıcılarına küresel olarak ne zaman ulaşacağı hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor.

WhatsApp, piyasaya sürülmesinden bu yana geçen yıllar boyunca, çoğu kullanıcıları tarafından sevilen birçok özelliği beraberinde getirdi. Bu yeni özelliğin aynı kategoriye gireceğinden emin olmakta fayda var. Ayrıca, teknoloji firmasının özelliklerine göre bir sürü sürprizlerle dolu olduğundan eminiz ve çok yakında daha yeni ve daha büyük güncellemeler göreceğiz.

Son Haberler