WhatsApp web kullanıcıları için yeni bir özellik teste sunuldu

WhatsApp web kullanıcıları için yeni bir özellik teste sunuldu
WhatsApp beta güncellemesi, artık PC veya dizüstü bilgisayarlarındaki diğer uygulamalara geçebilen ve arka planda sesli notları duyabilen WhatsApp web kullanıcılarına küresel bir sesli not oynatıcı getiriyor.

WhatsApp kullanıcıları bu hafta yeni bir özellik kazanıyor ve web sürümünü kullananlar artık avantajlarından yararlanabiliyor. Popüler mesajlaşma uygulamasının yeni beta sürümü, birkaç hafta önce iOS'ta kullanıma sunulan küresel bir sesli not oynatıcıya sahip. Sisteminizde yeni beta güncellemesi kuruluysa, WhatsApp Web kullanıcıları yeni araçları deneyimlemeye başlayabilir.

WAbetainfo'ya göre, beta güncellemesi artık PC'lerinde veya dizüstü bilgisayarlarında diğer uygulamalara geçebilen ve arka planda sesli notları duyabilen web kullanıcılarına küresel bir sesli not oynatıcı getiriyor. Sohbet listesinin en altında yeni bir ses çalar ile uyarı alıp sesli notu gönderen kullanıcıyıda kolayca görebileceksiniz. Raporlara göre bu özelliği test etmek için WhatsApp Web beta sürümü 2.2204.4.1 veya 2.2204.5'e sahip olmanız gerekiyor.

WhatsApp hala bu özelliği test ediyor, bu nedenle normal kullanıcılar, özelliğin resmi bir güncelleme ile halka açılmasını beklemek zorunda kalacak. WhatsApp'ın, uygulamadaki herhangi bir hatayı düzelttikten sonra yeni özelliği önümüzdeki aylarda kullanıma sunmasını bekliyoruz.

WhatsApp Web, dünya çapında milyonlarca insan için web'de tercih edilen mesajlaşma uygulaması haline geldi. PC'nizde dosya indirebilir, görüntüleri paylaşabilir ve hatta sesli notları dinleyebilirsiniz.

Son Haberler