Whatsapp Web'e Mobil Özelliği Getirildi! PC'den Whatsapp Kullananlar Yaşadı!

Whatsapp Web'e Mobil Özelliği Getirildi! PC'den Whatsapp Kullananlar Yaşadı!
Whatsapp, güncellemelerine hızlı bir şekilde devam ediyor. Şirketin en son yaptığı güncelleme büyük beğeni aldı. Bu sefer direkt olarak uygulama için...

Whatsapp, güncellemelerine hızlı bir şekilde devam ediyor. Şirketin en son yaptığı güncelleme büyük beğeni aldı. Bu sefer direkt olarak uygulama için değil ancak Web sürümü için bir güncelleme yapıldı. Son zamanlarda Whatsapp için yapılan güncellemelere bakıldığında uygulamanın fazlasıyla rağbet gördüğünü söylemek mümkün. Her türlü eksikliği gidermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Gizlilik sözleşmesini iptal ettikten sonraki zaman diliminde çalışmalarını hızlandırdıkları açık bir şekilde ortada. Özellikle de Whatsapp kullanıcıları bu durumdan memnun. Daha önce Telegram ve Signal gibi uygulamalara geçiş yapan eski kullanıcılar ise Whatsapp'a dönmek isteyebilir. Çünkü sahip olduğu kullanıcı sayısı ile konuşmak istediğiniz kişilerin Whatsapp kullanma olasılığı fazlasıyla yüksek. Peki Web Whatsapp'a ne gibi bir güncelleme geldi?

Whatsapp Web Güncellemesi

Whatsapp Web'e gelen güncelleme medya yükleme ile ilgili. Eğer medya yüklerken fotoğraf ve videoları kırpmak istiyorsanız artık bunu sağlayabileceksiniz. Fotoğrafın üzerine yazı yazmak, emoji koymak ve direkt olarak kırpmak için bu özelliği kullanabilirsiniz. Pek çok kişi henüz bu güncellemenin geldiğini bilmiyor. Ancak Whatsapp Web kullanıcıları arasında bunu fark edenler oldu bile. Söz konusu değişimden sonra Web sürümü daha da kullanışlı hale geldi. Büyük bir ihtiyaç olduğu bilinmekteydi. Uygulama, kullanıcıların isteklerini hiçbir şekilde geri çevirmiyor. Onların yaşadıkları sorunları analiz ediyor ve kısa süre içerisinde de soruna çözüm bularak güncelleme yayınlıyor. İşte bu yüzden Whatsapp'ın elde ettiği başarı bu yıl daha da fazla artabilir. Kullanıcı sayısını artırdığı gibi markanın değerini de yükseltiyor. Facebook'un sahip olduğu en değerli şirketler arasında gösterilen Whatsapp'ın böylesine bir hamle ile mevcut kullanıcıların gönlünü kazandığı belirtildi.

Tüm Kullanıcılara Ulaşmadı

Öte yandan Whatsapp Web için gelen güncelleme henüz tüm kullanıcıları kapsamıyor. Bunun için biraz daha vakit geçmesi gerekli. Yakında tüm kullanıcılar bu özellikten yararlanabilecek. Ancak bilindiği üzere artık pek çok güncelleme zamanla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Direkt olarak uygulama üzerinde kesinti sağlamaktansa adım adım ilerleniyor. Böylelikle ne bir kesinti ne de herhangi bir aksama yaşanıyor. Bu hamle ile Whatsapp heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Son zamanların belki de en etkili güncelleme zincirini başlatan uygulama Whatsapp oldu. Büyük sorunları tespit etme konusunda uygulamanın lider olduğu söylenebilir. Çünkü kullanıcı isteklerine hızlı bir şekilde cevap veriyor. Ancak genel güncellemeler hızlı bir şekilde tüm kullanıcılara yayılmıyor. Zamanla ve kademe kademe ilerleniyor. Siz de Whatsapp Web'i kullanarak yeni özelliği kendiniz test edebilirsiniz. Böylelikle tarayıcı üzerinden Whatsapp deneyimini daha kaliteli yaşamış olacaksınız.

Son Haberler