WhatsApp'ın En Son Betasında İki Yeni Özellik Göründü

WhatsApp'ın En Son Betasında İki Yeni Özellik Göründü
WhatsApp'ın Android'in beta programına göndermeyi bıraktığı her şey, muhtemelen WhatsApp'ın şu anda üzerinde çalıştığı özellikleri bize gösterebilecek...

WhatsApp'ın Android'in beta programına göndermeyi bıraktığı her şey, muhtemelen WhatsApp'ın şu anda üzerinde çalıştığı özellikleri bize gösterebilecek türden bir şey olduğu için, gelecek şeylere iyi bir örnek olacak.

Bunların hepsi söylenmiş ve artık yoldan çıkmışken, insanların şu anda WhatsApp'ta fark etmeyi başardığı iki yeni özelliğin geldiğini belirtmek önemlidir. Bu iki özellikten ilki, WABI tarafından bildirildiği üzere resim içinde resim özelliğini içerir. Daha önce resim içinde resim özelliği yalnızca birbirinize göndermiş olabileceğiniz videoları oynatabilir ve duraklatabilirken, bu özelliğin yeni sürümünde bir kontrol çubuğu bulunur.

Bu, gönderdiğiniz ve WhatsApp üzerinden başkalarına gönderdiğiniz videolar üzerinde size daha fazla kontrol sağlama potansiyeline sahiptir ve birçok insanın sahip olduğu ve esasen WhatsApp'ın gerçekten yeterince yapmadığı oldukça uygun bir sorunu ele alır. insanların medyayı resim modunda resimde oynatırken kontrol etmesine yardımcı olun.

Gelen ikinci özellik o kadar önemli değil, ancak kullanıcıların artık bir çıkartmayı resim biçiminde kopyalayabilmelerini içerdiğinden hala kullanışlı. Çıkartmaya dokunduğunuzda açılan menüde bunu görebileceksiniz. Bu, çıkartmayı çok çeşitli nedenlerle son derece yararlı olabilecek bir resim olarak yapıştırabilmenizi sağlayacaktır.

Sonuç olarak, bu güncellemelerin her ikisi de, WhatsApp'ın geçmişte başlatmayı başardığı başarılı özellikler üzerine kuruludur ve bu, onları çoğu WhatsApp kullanıcısı için gerçekten harika kılar. WhatsApp'ın bize sunduğu diğer özelliklerin yanı sıra bu özelliklerin ne zaman daha geniş bir kullanıma sunulacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

Son Haberler