WhatsApp'ın Yeni Özelliği Kullanıcılar'a Çok Zaman Kazandırabilir!

WhatsApp'ın Yeni Özelliği Kullanıcılar'a Çok Zaman Kazandırabilir!
Son 13 yıldır WhatsApp, dünyanın dört bir yanındaki insanları birbirine bağlamada önemli bir rol oynuyor. IMO gibi diğer birçok uygulama iletişim pazarında...

Son 13 yıldır WhatsApp, dünyanın dört bir yanındaki insanları birbirine bağlamada önemli bir rol oynuyor. IMO gibi diğer birçok uygulama iletişim pazarında bir yer için rekabet ederken, WhatsApp arayüzünü ve özelliklerini geliştirmeye çalışıyor. Bu yüzden WhatsApp'ın pazardaki liderliğini koruması için kullanıcıları çılgına çevirecek yeni ve heyecan verici özellikler bulmaya çalışmalılar.

WhatsApp'ın, kullanıcının medyayı durum güncellemeleri olarak göndermesine izin verecek yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu, fotoğraflarınızı veya videolarınızı birisiyle paylaşırken, artık bunu durumunuz olarak ayarlayabileceğiniz bir seçeneğiniz olacak ve hatta Instagram'da olduğu gibi bu resmi kimin alabileceğini alıcıları seçebileceksiniz. .

Ancak öyle değil, WhatsApp'ın, ilk olarak WABI tarafından bildirildiği gibi, her şey planlandığı gibi giderse gerçek bir oyunu değiştirebilecek potansiyel olarak ortaya çıkacak yeni bir özellik üzerinde çalıştığına dair haberler var.

Birkaç ay önce WhatsApp, işletme dizini adı verilen bir şey tanıttı. İşletme rehberinin ne olduğunu bilmeyenler için, uygulamadan ayrılmak zorunda kalmadan yeni işletme hesapları bulmanın hızlı bir yoludur.

Şimdi, üretim aşamasında işleri kolaylaştıracak başka bir özellik olduğunu duyuyoruz, yani insanlar yakında kendilerine yakın işletmeleri arayabilecekler. Yakındaki tüm yeni işletmeleri aramanıza ve filtrelemenize yardımcı olacak yeni bir arayüz geliştirdiler.

Nasıl Çalışacak? “Yakındaki İşletmeler” olarak adlandırılan yeni bir bölüm tanıtıldı, bu kategoriye girdiğinizde, ne tür bir işletme aradığınıza göre sonuçları filtreleyebilirsiniz. Ayrıca, sohbet seçeneğine ve ardından adlarına tıklayarak işletme profillerini görüntüleyebilirsiniz.

Şu anda, özelliği yayınlandıktan sonra kullanabilecek tek kişi Sao Paolo halkı olacak çünkü zaten 'İş Rehberi' özelliğini kullanıyorlar.

Şimdi uygulamada bu özelliğe bir göz atarsanız, “Size Uygun Değil” olduğunu görebilirsiniz, ancak endişelenmeyin çünkü çoğu kullanıcı için mevcut değildir, bu da yakın olduğu anlamına gelir. piyasaya sürülmüş.

Bugün itibariyle, özelliğin beta test kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair bir tarih verilmedi, ancak önümüzdeki birkaç güncellemede gerçekleşebilir.

Son Haberler