Windows 10'daki Hata Windows 11'de Gizlice Yer Alıyor; İşte Detaylar

Windows 10'daki Hata Windows 11'de Gizlice Yer Alıyor; İşte Detaylar
Microsoft Windows 11 hatası, aylardır Windows 10 kullanıcılarını rahatsız ettikten sonra haberlerde. Bu işletim sistemi, uzun zaman önce ortaya çıkan...

Microsoft Windows 11 hatası, aylardır Windows 10 kullanıcılarını rahatsız ettikten sonra haberlerde. Bu işletim sistemi, uzun zaman önce ortaya çıkan yazdırma hatası, ancak Microsoft'un tekrarlanan girişimlerine rağmen öldürülmeyi reddediyor. Aslında, Microsoft tarafından yayınlanan her yeni düzeltme, öldürülmekten çok, hata tarafından atlandı ve aslında, ortaya çıkardığı sorunlar açısından daha da büyümüş gibi görünüyor.

Bir sorun çözülürken bile, başka bir yerde başka bir sorun ortaya çıkar ve onu kalıcı olarak ortadan kaldırmaya yönelik tüm girişimlere meydan okur. Artık Windows 11'e taşınmış gibi göründüğüne göre, sistemde yeni olanlar da sorunlarla karşı karşıya. Ve eğer son eylemler devam edecek bir şeyse, büyük bir sorun oluşturmaya devam edecek.

MSPowerUser, Windows 11 için Kümülatif Güncelleştirme KB5006674'ün bir ağ sorununu gidermek için Microsoft tarafından yakın zamanda yayımlandığını ortaya koyuyor. Resmi olarak piyasaya sürüldükten sonra Windows 11 için yayınlanan ilk güncellemeydi. Şimdi, yazdırma hatasından kurtulmak için bir tane daha gerekecek. Bu, Windows 10'daki sorunu aylarca çözmek zorunda kaldıktan sonra. Aslında, Windows 11'in kendisi, 11 Ekim'de piyasaya sürülmeden önce, şirketin kendisi ve Windows Insider programı aracılığıyla aylarca süren testlerden geçmişti.

MSPowerUser, hem Windows 10 hem de Windows 11'deki kullanıcıların bir baskı sunucusuna bağlanırken belirli sorunlarla karşılaştığını açıkladı. Bu sorunlar şunlardır:

0x000006e4 (RPC_S_CANNOT_SUPPORT)

0x0000007c (ERROR_INVALID_LEVEL)

0x00000709 (ERROR_INVALID_PRINTER_NAME)

Bu sorunlar daha çok işletmelerde ortaya çıkıyor.

Bu arada, Windows 11 işletim sisteminin bilgisayarlarında kullanılabilir olmasını sabırsızlıkla bekleyen, ancak şimdiye kadar hayal kırıklığına uğrayan herkes, Microsoft'un en son yazılımını daha fazla bilgisayara yaydığının ortaya çıkmasıyla sevinmek için bir nedene sahip olabilir. önümüzdeki birkaç gün içinde. Windows 11 ilk piyasaya sürüldüğünde, çoğu yeni PC'lere çıktı ve şimdi, yükseltmeyi ücretsiz olarak alma sırası kullanıcılara geldi.

"Windows 11'in kullanılabilirliği artırıldı ve genişletilmiş bir dizi uygun cihaza yükseltme sunmak için en son nesil makine öğrenimi modelimizden yararlanıyoruz. Sorunsuz bir yükseltme deneyimi sunmak için aşamalı sunum boyunca makine öğrenimi modelimizi eğitmeye devam edeceğiz." Verge, Microsoft'tan alıntı yaptı.

Kullanıcılar, Windows 11'in onlara kademeli bir şekilde ulaşacağını ve tüm Microsoft kampanyasının gelecek yıla kadar sürebileceğini bilmelidir.

Son Haberler