Windows 11, Karanlık Modda Farklı Ses Çıkaracak

Windows 11, Karanlık Modda Farklı Ses Çıkaracak
Windows 11, Windows 10'a göre büyük bir sıçrama veya evrimi temsil etmediği konusunda hemfikiriz, ancak buna rağmen DirectStorage gibi önemli bir gelişme...

Windows 11, Windows 10'a göre büyük bir sıçrama veya evrimi temsil etmediği konusunda hemfikiriz, ancak buna rağmen DirectStorage gibi önemli bir gelişme anlamına gelecek teknolojiler bulacağız. PC'mizin depolama için bir SSD'si olduğu sürece, oynamak için kullandığımızda PC'nin performansında.

Windows 11'e geçişte kullanıcı arayüzü de önemli bir değişikliğe uğrayacak. Sanal masaüstleri açısından ilginç gelişmeler olacak, bu da çalışma alanlarının rolü açısından gelişecek. Windows uygulama mağazasında değişiklikler göreceğiz, Windows 11 uzun zamandır beklenen uyumluluğu Android uygulamalarıyla entegre edecek... Sonuçta, Windows 11'in güzel haberler getirdiği ortaya çıktı.

Windows 11, karanlık modda, aydınlık veya parlak modda duyacağımız seslerden farklı sesler kullanacak. Karanlık modun sesleri, gündüz modunun seslerine oldukça benzer olacaktır, ancak Microsoft'un Windows 11'in seslerini Windows 10'un seslerine göre "yumuşatmak" istediği şekilde, aynı kriter uygulanacaktır. mod açıktan karanlık moda geçtiğinde. Ve birçok kullanıcının tercihi her zaman karanlık modu kullanmak olsa da, onları gündüz modu ve gece modu olarak kullanmayı tercih eden birçok kişi var. Ve bu sonik nüansın devreye girdiği yer burasıdır.

Microsoft yetkililerinin Windows 11 ile ilgili bazı açıklamalarını okursak, Redmond'u tasarlarken hüküm süren yönergelerden biri, sessiz, rahat bir ortam sağlayan bir işletim sistemi olması olmuştur. Bu, renklerine bakarak çıkarılabilir. Ve sistemin tüm olası unsurlarını bu sükuneti iletmek için dahil etmek bana bir başarı gibi görünüyor.

Elbette bunun saçmalık ve küçük ayrıntılar olduğunu, işletim sisteminin renk ve ses seçiminin ambiyansı etkilemediğini düşünenler olacaktır.

Son Haberler