Windows'tan Twitter Platformunda Anlamlı Hareket! Windows 11 Öncesi Eğlenceli Anlar!

Windows'tan Twitter Platformunda Anlamlı Hareket! Windows 11 Öncesi Eğlenceli Anlar!
Windows, yakın zamanda işletim sistemini tanıtacak. Windows 11, uzun süredir bekleniyordu. Çeşitli testler sonucunda oldukça fazla özelliğe sahip olduğu...

Windows, yakın zamanda işletim sistemini tanıtacak. Windows 11, uzun süredir bekleniyordu. Çeşitli testler sonucunda oldukça fazla özelliğe sahip olduğu görüldü. Eski sürümlerine nazaran çok daha iyi olacağı belirtiliyor. Ancak bu esnada Windows'un sosyal medya hesapları da boş durmuyor. Çeşitli etkinliklerin yanı sıra paylaşımlarla takipçiler arasındaki etkileşimini artırıyor. Twitter üzerinde etkileşimin çok daha aktif olması gözden kaçmadı. Hatta bir kullanıcının paylaşımı kapak fotoğrafı dahi yapıldı. Windows'un bu hamlesi, yakın zamanda çıkacak işletim sistemi için bir ön hazırlık olduğu iddia edildi. Ancak her ne olursa olsun kullanıcılar bu duruma çok sevindi. Büyük şirketlerin bu tarz etkileşimleri fazlasıyla beğeniliyor.

Windows Kapak Fotoğrafı Önerisi İstedi!

Windows, kendi Windows tasarımlarını yorum kısmına göndermelerini istedi. Aralarından bir tasarımı seçeceklerini ve kapak fotoğrafı olarak kullanacaklarını açıkladı. Bu paylaşımdan sonra pek çok kişi yaptığı tasarımı paylaştı. İçlerinden bir tanesi daha çok beğenildi ve Windows'un Twitter hesabının orijinal gönderisi olarak yerini aldı. Bu paylaşım sonrasında Windows'a olan ilgi ve alaka arttı. Pek çok internet sitesi de bu gelişmeyi yorumladı. Kullanıcılar, Windows'un yeni işletim sisteminden hemen önce bu tarz etkinlikler yapmasını olumlu karşıladı.

Windows 11 Ne Zaman Çıkacak?

Windows 11'in çıkmasına sayılı günler kaldı. Önümüzdeki aylarda kesin olarak çıkacak yeni işletim sistemi, özellikleriyle adından söz ettirecek. Bunun farkında olan Windows ise Windows 11'in daha da fazla kişiye yayılmasını istiyor. Çeşitli gelişmelerle haber olan şirketin son zamanlardaki paylaşımları dikkatle incelenmekte. Bu nedenle önümüzdeki günlerde nasıl bir gelişme yaşanacak hep birlikte göreceğiz. Windows 11 çıktığında beklentileri karşılayabilecek mi? İşletim sistemi için çok fazla test ve çalışma yapıldı. Bunlardan bir sonuç alınması ve beta sürecinde olduğu gibi önemli geliştirmelerle karşımıza çıkması bekleniyor.

Son Haberler