Xiaomi 11T Özellikleri Nefesleri Kesti! Xiaomi 11T Tanıtımı İçin Tarih Verildi!

Xiaomi 11T Özellikleri Nefesleri Kesti! Xiaomi 11T Tanıtımı İçin Tarih Verildi!
Xiaomi, pek çok akıllı telefon modeli için tanıtım tarihini açıkladı. Şirketin bu seneye damgasını vuracak önemli modellerle karşımıza çıkması...

Xiaomi, pek çok akıllı telefon modeli için tanıtım tarihini açıkladı. Şirketin bu seneye damgasını vuracak önemli modellerle karşımıza çıkması bekleniyor. Üstelik bu modeller arasında üst düzey telefonlar da bulunmakta. Özellikle de Xiaomi 11 TPro'nun sahip olduğu özellikler dikkat çekecek. Çünkü telefon sınırları aşmış bir vaziyette ve pek çok kişi bu telefonla ilgili detayları öğrenmek istiyor. Şarj hızı rekor seviyede olacağı kesinleşti. Dakikalar ve hatta saniyeler içerisinde telefonunuzun şarjı tamamen dolacak.

120W Şarj Hızına Sahip!

Xiaomi 11T  ve 11T Pro'nun şarj hızı çok şaşırttı. 120 W'a sahip olması nedeniyle hızlı şarjlar arasındaki en üst seviyelerden biri görüldü. Telefonunun pil kapasitesi de merak edildi. Onunla ilgili detaylı bir gelişme yaşanmasa da 5000 mAh'ın üstünde olması bekleniyor. İşlemci bakımından ise yine yüksek bir model kullanılacağı öğrenildi. Dimensity 1200'ün kullanılması gündemde. Muhtemelen telefonun bu işlemci ile birlikte sunulacağı tahmin ediliyor. Xiaomi 11T Pro'da ise Snapdragon 888+ kullanılması gündemde. Onun haricinde telefonun kamera özellikleri de dikkat çekti. Ana kameranın yanı sıra selfie kamerası bile pek çok telefonun arka kamerasından daha iyi sonuçlar veriyor. Bunu fırsat bilen Xiaomi kullanıcıları da en son bilgileri elde etmek için tanıtım tarihini bekliyor. Telefonun dünya çapında fark yaratacağı şimdiden öngörülebilir.

Xiaomi 11T Kamera Özellikleri

Telefonun arka kamerası ise 11T Pro'da 108 MP iken 11T'de ise 64MP'dir. Bu nedenle yüksek kaliteli bir model alacaksanız 11T Pro'yu ön planda tutabilirsiniz .Bunun yanı sıra her iki telefonun da 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri yer alacaktır. Her iki seçenekten birini tercih edebilirsiniz. Hızlı şarj modeliyle beraber pil kapasitesinin her iki modelde de aynı olması yüksek ihtimal. Daha önceki modellerle kıyasladığımızda da benzer sonuçlar ortaya çıkıyor. Yeni modellerin, 5.000 mAh pil kapasitesi ile hem şarj hem de kullanım bakımından güzel performans vereceğini düşünüyoruz.

Xiaomi Telefonları Ne Zaman Tanıtılacak?

Xiaomi'nin yeni üst düzey akıllı telefonlarının tanıtımı için Twitter'dan açıklama yapıldı. Tanıtım tarihinin 15 Eylül olduğu açıklandı. Yani önümüzdeki hafta Xiaomi, 2021 yılına damgasını vuracak önemli cihazlarla karşımıza çıkacak. Rekor nitelikteki özelliklerle beraber kullanıcılarını memnun etmeye devam edecek. Tanıtımdan sonraki süreçte resmi bilgileri tekrar sizlerle paylaşacağız. Şirketin duyuracağı özellikler merak ediliyor. Son zamanlara damgasını vuracak bir telefon modeli ile karşılaşmamız olası gözüküyor. Apple, Samsung, OPPO, Huawei gibi rakiplere karşı fark atması beklenen Çinli üreticinin bulunduğu konum fazlasıyla iyi.

Son Haberler