Xiaomi 12'nin Tanıtalacağı Tarih Belli Oldu! İşte Detaylar

Xiaomi 12'nin Tanıtalacağı Tarih Belli Oldu! İşte Detaylar
Yılın sonu yaklaşıyor ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsun, değil mi? Hayır, Kara Cuma'yı veya "tatil alışveriş sezonu"nu kastetmiyoruz. Qualcomm,...

Yılın sonu yaklaşıyor ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsun, değil mi? Hayır, Kara Cuma'yı veya "tatil alışveriş sezonu"nu kastetmiyoruz. Qualcomm, 30 Kasım'da en yeni amiral gemisi yonga setini tanıtacak ve bundan sonra, ilk telefonun dümende duyurulacağı yarış başladı.

Hem Lenovo'nun sahibi olduğu Motorola hem de Xiaomi, görünüşe göre bu yıl yarışmacı ve bu şüpheli rekabeti hangisinin "kazanacağı" belirsiz olsa da, bugün Çin'den gelen bir söylentiye göre Xiaomi 12'nin duyuru tarihi belirlendi.

12 Aralık olacak çünkü 12, 12/12 ve simetri her yerde. İddiaya göre ilk fikir etkinliği 16 Aralık'ta düzenlemekti, ancak bu 12 değil. Yani, eğer bu doğruysa, açılış Pazar günü gerçekleşecek, çünkü 12 Aralık budur. Garip, ama tamam.

Yakın tarihli bir söylenti, Xiaomi 12X'in aynı etkinlikte 12 ile birlikte duyurulacağını iddia etti. Yine de 12 Ultra için nefesinizi tutmayın - bu neredeyse kesinlikle daha sonra, 2022'de gelecek.

Xiaomi 12'nin selfie kamerası için merkez deliği bulunan kavisli bir ekrana, 120 Hz yenileme hızına ve "2K" çözünürlüğe, çift hoparlöre ve Samsung veya Sony'den 50 MP ana sensörlü üçlü arka kamera sistemine sahip olduğu söyleniyor. . Diğer olası özellikler arasında 120W hızlı şarj ve ultrasonik parmak izi sensörü yer alıyor.

Xiaomi 12'nin ilk günden itibaren yaklaşan MIUI 13'ü çalıştıran piyasaya çıkması muhtemel - ve yazılım da muhtemelen aynı etkinlikte sunulacak. MIUI 13 sunumunun bir gün sonra gelmesi kesinlikle daha mantıklı olsa da.

Son Haberler