Xiaomi İçin Harika Bir Tema Bulundu! Yeni Şarj Animasyonlu İnanılmaz Bir Tema!

Xiaomi İçin Harika Bir Tema Bulundu! Yeni Şarj Animasyonlu İnanılmaz Bir Tema!
MIUI'nin en önemli avantajlarından biri, yüksek düzeyde kişiselleştirmedir. Temalar uygulamasını çeşitli simgeler oluşturmak, ekranları kilitlemek ve hatta animasyonları yüklemek için kullanabiliriz. Tabii ki, Xiaomi'nin sağladığı temalar neredeyse sınırsızdır, bu nedenle tercihlerinize gerçekten uyan bir tema aramak için saatler harcayabilirsiniz. Bunu akılda tutarak, Xiaomi, Redmi veya POCO'nuza benzersiz ve orijinal bir görünüm kazandıracak simgelerle muhteşem bir tema oluşturuldu.

Şarj ve parmak izi animasyonları

Size daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen Ronix MIUI teması sunuluyor. Bu temanın simgeleri, şarj animasyonu ve parmak izi animasyonu, Xiaomi'nize benzersiz ve kişisel bir dokunuş katacak. Kontrol Merkezi gibi bazı özellikler ve çeşitli öğeleri birleştiren kilit ekranının kendisi de değiştirildi. Daha önce de bilindiği üzere, bu temayı koleksiyonunuza eklemek isteyeceksiniz.

130320221014559190549.png

MIUI Temalarını uygulamanın en iyi yolu nedir?

Xiaomi veya Redmi Telefonlarınız MIUI 11 veya MIUI 12 çalıştırıyorsa, herhangi bir MIUI MTZ temasını kolayca yükleyebilirsiniz. Bunun için adımları uygulamanız yeterlidir. MIUI sürümünüze bağlı olarak MTZ tema dosyasını indirin. Tema Mağazası uygulamasını başlatın. Temalar seçeneğini seçin. Aşağı kaydırırsanız bir İçe Aktar seçeneği görürsünüz. Bu seçeneğe tıklayın. Dosya yöneticisini kullanarak .mtz dosyasını bulun. Temayı içe aktarana kadar bekleyin. Temayı kullanmak için üzerine tıklamanız yeterlidir.

8496a5e346.jpg

MIUI Temalarını uygulamak için MIUI Tema Düzenleyicisini nasıl kullanabilirim?

MTZ teması güvenli bir bağlantıdan indirilmelidir. MIUI Tema Düzenleyici de, Google Play Store'dan indirilmelidir. MIUI Tema Düzenleyici uygulamasını açın. Şimdi Gözat seçeneğini seçin ve Üçüncü Taraf Tema MTZ dosyasını arayın. Başlat seçeneği seçin. Sonraki seçeneği seçin. Şimdi Bitir'i seçin. Bu temayı yüklemek için bir bildirim görüntülenecektir. Yükle seçeneğini seçin. Tema başarıyla kuruldu. Şimdi Tema Mağazasına gidin ve yüklediğiniz üçüncü taraf temasının orada olduğunu göreceksiniz. Üzerine tıklayarak uygulayın. Burada kritik olan nokta ise, Temayı uyguladıktan sonra herhangi bir şey çakışırsa veya düzgün görünmüyorsa cihazınızı yeniden başlatmanızdır. Normalde temalar kapsamlı bir şekilde test edilir ve işlevinde bir bozukluk yoktur.

Son Haberler