Xiaomi Mi Band 7'de Pil Kapasitesi Değişiyor

Xiaomi Mi Band 7'de Pil Kapasitesi Değişiyor
Xiaomi Mi Band 7 ile alakalı yeni detaylarda gelmeye devam ediyor. Xiaomi Mi Band 7 de en büyük değişiklik pil kapasitesi olacak. Yeni eklenen özellikler ile de merak uyandırıyor.

Xiaomi Mi Band 7 ile alakalı birçok detay ortaya çıkmaya başladı. Özellikle Belçika ve Endonezya da sertifika kuruluşları tarafından onaylanan akıllı bileklik ile alakalı bir takım değişiklikler söz konusu olacak.

Akıllı bilekliğin pil kapasitesi değişiyor. Bir süredir pil kapasitesi ile alakalı çok fazla detay olsa da sonunda resmi açıklama geldi. Xiaomi Mi Band 7'de ile alakalı söylentiler uzun süredir gündemi meşgul ediyordu. Akıllı bilekliğin sertifikasyon grubunun web sitesinde listelenmesi ile birlikte internete sızdırılan bilgiler de yavaş yavaş doğrulanıyor. Belçika ve Endonezya’da sertifika kuruluşlarının kayıtları pil kapasitesini de açık bir şekilde ortaya çıkardı.

xiaomi-mi-band-6-130322.jpg

Elde edilen son bilgilere göre Xiaomi Mi Band 7'de 250 mAh kapasiteli bir batarya ile kullanıcıları karşılıyor. Xiaomi Mi Band 6'da 125 mAh pil kullanılmıştı. Yeni modelde ise tam olarak büyük değişiklikler olacak.

Xiaomi Mi Band 7 neler sunacak?

Çin şirketinin gelen bu yeni hamlesi ile birlikte akıllı bilekliğin neler sunduğu ile fazlasıyla araştırılıyor. Özellikle pil kapasitesini yükselmesi ile birlikte şarj ihtiyacı duymadan daha uzun süre dayanabileceğini söylemekte yarar var.

Daha önce akıllı bilekliğin bazı özelliklerinin de deşifre olduğunu söyleyebiliriz. Akıllı bileklik çok daha büyük bir ekrana sahip olacak. Bununla birlikte sürekli açık ekran yerleşik durum, akıllı alarm işlevi ve yeni bir güç tasarrufu modu da internet ortamında gelen sızıntılar arasında yer alıyor. Bu sıkıntıların neredeyse tamamının doğru olduğunu da belirtmekte yarar var.

xiaomi-mi-band-7-sertifikasyon-surecinde-sizintilar-dogrulandi1.jpg​​​​​​​

Özellikle kullanıcılar hem daha uzun süre pil sorunu yaşamayacak olmaları hem de yeni özellikler nedeniyle Xiaomi Mi Band 7'den son derece umutlular. Özellikle yeni özellikler birçok kişide merak uyandırıyor. Xiaomi Mi Band 7 de güç tasarrufu özelliğinin ise nasıl olacağını kısa sürede göreceğiz.

Son Haberler