Xiaomi Robot süpürgede büyük kampanya! Hızlı olan alır sadece 50 adet mevcut

Xiaomi Robot süpürgede büyük kampanya! Hızlı olan alır sadece 50 adet mevcut
Dünyanın en popüler robot elektrikli süpürgesi karşınızda. Xiaomi robot süpürgesi şimdi büyük indirimlerle satışta. Robot süpürgeler arasında en yüksek kaliteye sahip olması onu ev hanımlarının en yakın arkadaşı ve günü kurtaran değerli bir yardımcı yapıyor…

Robot elektrikli süpürgeler çok yararlı bir teknolojiye dönüşmüştür. Şu senaryoyu düşünün, işten eve yorgun geliyoruz ve ev temiz. Bir robot elektrikli süpürgeden başka kim bize böyle bir fırsat sunabilir?

Tek seferlik bir yatırımla robot süpürgeye 2.000 ile 10.000 lira arasında bir harcama yapın ve mutlu sona kavuşun.

115912-2-large.webp

Xiaomi Mi Vacuum Mop 2in1 Robot Süpürgenin teknik özellikleri nelerdir?

Birçok özelliği ve düşük fiyatı ile Xiaomi robot elektrikli süpürge, her ev hanımının resmen en iyi arkadaşı haline geldi. Trendyol.com'da 2 bin 947 lira fiyat etiketine sahip olan bu ikonik robot süpürge kaliteli, sağlam ve uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Cihaza baktığımız zaman, sessiz mod, yan fırça, toz torbası, su deposu, tırmanma kabiliyeti, otomatik şarj ve otomatik temizleme özelliği, 2200 Pa emiş gücü, yol planlama jiroskobu, üç kademeli su ayarı ve daha fazlası karşımıza çıkıyor.

ss.jpg

Xiaomi Robot Süpürge tam tamına 2 bin 947 TL

Akakce.com internet sitesinden edinilen bilgiye göre, Xiaomi robot süpürgesi 2 bin 947 lira fiyatla satışa sunuldu. Trendyol.com'da satışa sunulan bu ürün 50 adet ile sınırlıdır. Ürünü toplam 8 bin 128 kişi satın aldı. Ürün, toplam 8 bin 128 kişiden 5 üzerinden 4,8 puan aldı.

Son Haberler