4-31 Mayıs KPSS şartsız 10 bin PTT personel alımı müjdesi! PTT dağıtıcı elemanı alımı başvuru şartları!

4-31 Mayıs KPSS şartsız 10 bin PTT personel alımı müjdesi! PTT dağıtıcı elemanı alımı başvuru şartları!
PTT tarafından yapılan açıklamada PTT personel alımı için son dakika bilgileri verildi.

PTT dağıtıcı elemanı alımı başvuru şartları! 4-31 Mayıs KPSS şartsız 10 bin PTT personel alımı müjdesi - Son günlerde yaşanan olaylar ülkemizde işsizler ordusuna yenilerini katmıştır. İşsiz sayısının artmasının yanında birçok kurum tarafından iş alanı açılarak bu kişilerin çalışmaya başlaması sağlanmaktadır. PTT de bu kurumlar arasında yer almaktadır. PTT birçok alandaki boş kadrolarına personel alacağını duyurdu. Bu kadrolardan en önemlisi olarak dağıtıcı eleman alımı yapılacağı duyuruldu. Bu alınacak olan dağıtım elemanları için şartlar ve alım zamanı detaylarda…

KPSS yok sınav yok!

PTT tarafından yapılan açıklamada PTT personel alımı için son dakika bilgileri verildi. Bu bilgilere göre PTT bünyesinde çalıştırılmak üzere çalışanlar alınacak. Bu çalışanların özellikle sınava girmeden alınacak olması oldukça önemli bir nokta olarak görülmektedir. KPSS şartı olmadan veya herhangi bir sınava girmede 10 bin personel alımı için düğmeye basıldığı ifade edildi.

PTT dağıtıcı eleman alımı ile birlikte bu kişiler için çalışma alanı açılmış olacaktır. Böylelikle bu kişiler en iyi hizmetlerden faydalanarak derin bir kadro planlaması dahilinde iyi bir işe sahip olacaklar. Bu hizmetlerin sunulması ve için iş alanı bulan işsizler kendileri iş bulacağı gibi 10 bin kişi de işsizler ordusunda ayrılarak düzenli olarak çalışmaya başlayacaklar.

10 Bin Personel Alınacak!

KPSS şartı olmadan ve sınava girmeden 10 bin PTT personel alımı için başvuruların alınmaya başlandığı belirtildi. Bu işe başvuracak olan kişiler avantajlı bir hizmet olanağı kapsamında çalışma alanı bulmak amacıyla başvurularını yapıyor.

Sınavsız olarak alınacak olan dağıtım elemanlarının 10 bin kişi olacağı belirtilirken PTT eleman alımı için başvuru işlemlerine başvuru süreci başladığı belirtildi. Bu iş fırsatını sunan PTT düzenli ş arayanlar için bu işin çok önemli bir iş fırsatı olduğunu ve başvuru yapanların uygun bulunmaları halinde hemen göreve başlayacakları ifade edildi.

Sınav olmadan bu kişilerin iş sahibi olmasının çok büyük bir fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiği ifade edilirken başvuru yapanların çok sayıda olacağı düşünülüyor. Bu sebeple başvuru yapanlar arasında şartlara uygunluk en önemli kriter olarak değerlendirilecek.

Son Haberler