Dünyaca ünlü YouTuber MrBeast de Titan'a davet edilmiş!

Dünyaca ünlü YouTuber MrBeast de Titan'a davet edilmiş!
Dünyaca ünlü YouTuber MrBeast, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Titanik'i görmek için yola çıkan ancak göremeden infilak eden Titan denizaltısına davet edildiğini açıklayarak, "Bu ayın başlarında devasa denizaltına binmek için davet edildim, hayır dedim" ifadelerini kullandı.

Dünyanın en büyük yolcu gemilerinden biri olan ve "Asla batmaz" denilen, çok sayıda insanın ölümüne sebep olan Titanik, buzdağına çarparak batmıştı. Yıllar sonra bir grup insan, Titan isimli denizaltına binerek, Titanik'in batığını incelemek istedi.

Yolculuğun başlamasından kısa bir süre sonra denizaltından haber alınamadı. Denizaltı içindeki oksijenin bir süre sonra biteceği ifade ediliyordu. Bu nedenle tüm dünya o sayımı birlikte gerçekleştirdi. Ancak sonra öğrenildi ki Titan, daha batık Titanik'i görmeden patlayarak içindeki herkesin ölümüne sebep olmuştu.

Tüm dünyayı sarsan bu olayın ardından, dünyanın en ünlü YouTuberlarından MrBeast, Titan'a davet edildiğini açıkladı. Bu ayın başında davet edildiğini ancak reddettiğini söyleyen ünlü YouTuber, bu durumun korkutucu olduğunu söyledi.

Davet Edildim, Hayır Dedim

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda MrBeast, "Bu ayın başlarında devasa denizaltına binmek için davet edildim, hayır dedim. İçinde olabileceğim için biraz korkutucu" dedi.

Son Haberler