Elon Musk'ın babası kafes dövüşünde oğlunun kaybedeceğini söyledi

Elon Musk'ın babası kafes dövüşünde oğlunun kaybedeceğini söyledi
Elon Musk ile Mark Zuckerberg'in kafes dövüşü merakla beklenirken, Musk'un babası Errol Musk, oğlunun bu kavgayı kaybedebileceğini söylüyor.

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk ile Mark Zuckerberg, kafes dövüşü için hazırlanıyor. Musk'un 77 yaşındaki babası Errol Musk, İngiliz gazetesi The Sun’a verdiği bir röportajda, Elon Musk ile Mark Zuckerberg arasında bir dövüş olursa, oğlunun kaybeden taraf olacağını düşündüğünü söyledi.

Errol, bu dövüş gerçekleşirse ve Elon, Mark’ı yenerse, daha kilolu ve uzun boylu olduğu için insanların ona zorba diyeceğini söylerken, tam tersi şekilde kaybetmesi durumunda da aşağılanacağını belirtti.

İKİ MİLYARDER DE DVÖÜŞ KONUSUNDA CİDDİ

İki iş insanı arasındaki dövüşün ne zaman olacağı ya da olup olmayacağı konusunda net bir haber yok. UFC (Ultimate Fighting Championship) başkanı Dana White, Musk ve Zucker ile telefonla görüştüğünü ve ikisinin de bu konuda ciddi olduğunu ifade etti. Bu gelişmelere bakıldığında iki milyarder gerçekten de kafes dövüşünde kozlarını paylaşacak.

İkili arasında gerçekleşecek dövüş insanlar tarafından heyecanla bekleniyor. Pek çok kişi, Mark Zuckerberg’in kazanacağını düşünüyor. Bunun nedeni ise Zuckerberg’in Ju Jitsu şampiyonu olması ve 1 yıldan fazla bir süredir dövüş sanatları eğitimi alması. Son olarak Errol Musk, ailesinin bu dövüş için endişeli olduğunu belirtirken, oğlu ile Mark’ın, olgun davranmadığını, liseliler gibi davrandıklarını söyledi.

Son Haberler