Emekli maaşları ve bayram ikramiyesi ne zaman yatıyor? Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne kadar olacak?

Emekli maaşları ve bayram ikramiyesi ne zaman yatıyor? Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne kadar olacak?
Kurban Bayramına sayılı günler kaldı. Hükümet tarafından emekli bayram ikramiyesi ve maaşlarının erken ödenmesi gündemde. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası emeklilere müjdeli haberi verdi. Milyonlarca emekli bayram öncesi ikramiye ve emekli maaşı ödemesi alacak. Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ve emekli maaşı ne kadar yatacak?

Bugün yapılan kabine toplantısında maaş zamları, asgari ücret ve emeklilerin bayram ikramiyeleri gibi konular da gündeme geldi. Kurban Bayramı öncesinde emeklilere maaşlarının ve ikramiyelerinin erken ödenmesi konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı.

MÜJDELİ HABERİ ERDOĞAN VERDİ

Yeni dönemin ilk kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşti. Toplantı sonrası milyonlarca kişiyi ilgilendiren müjdeli haberler geldi. Kabine toplantısında emekli maaşları ve bayram ikramiyesi erkenden ödenmesi kararlaştırıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Güzel haberimiz emeklilerimize olacak, emeklilerimizin maaşları ve bayram ikramiyelerini kurban bayramı öncesinde ödeyeceğiz" açıklamasını yaptı.

SSK emeklileri her ayın 17'si ile 26'sı arasında emekli aylığını alıyor.

Son Haberler