Evcil hayvanı olanlar için elektrik süpürgesi modelleri; Özellikle kedi sahiplerini ilgilendiriyor

Evcil hayvanı olanlar için elektrik süpürgesi modelleri; Özellikle kedi sahiplerini ilgilendiriyor
Kedi ve köpek sahibi olanların en büyük sorunudur tüy sorunu. Bazı elektrik süpürgeleri sizleri bu tüylerden kurtarma konusunda oldukça usta.

En iyi elektrik süpürgeleri araştırılıyor. Eğer evcil hayvanınız varsa elektrik süpürgesinin çekim gücü büyük önem taşır. Özellikle tüylü bir dostunuz varsa mutlaka elektrik süpürgesiyle o tüyleri temizlemek istersiniz. Kedilerin ve köpeklerin tüyleri evin dört bir yanına yayılabiliyor.

Bu tüyleri temizlemek çok zahmetli.

Klasik elektrik süpürgelerinin çekim gücü düşük olduğu için o tüylerden kurtulmak gerçekten çok zor.

Elektrik süpürgesi alacaksanız bilmeniz gereken bazı önemli kurallar var. Bu tavsiyelere uyun ve evcil dostlarınızın tüylerinden kısa sürede kurtulun.

fantomshop.com sitesinde yayınlanan bir içerikte; Evcil hayvanı olanların işini kolaylaştıracak süpürgeler listesi paylaşıldı.

Evcil Hayvanlar İçin Hangi Elektrik Süpürgeleri Tercih Edilmelidir?


Fantom Galaxy XY38 Temizlik Robotu

Robot süpürgeler özellikle temizlik yapmaya vakti olmayanlar için tavsiye edilmektedir. Günlük temizliğinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak olan robot süpürgeler koltuk altı, yatak altı gibi birçok ulaşılması zor alana ulaşarak etkili bir temizlik sunacaktır.

Evinizde 7/24 temizlik imkanı sunan Fantom Galaxy Temizlik Robotu, Cyclone teknolojisine sahiptir. Multi Cyclone tüpleri sayesinde temizlik yaparken, tozu havadan ayrıştırmaktadır. Ayrıca sadece evinizi süpürmekle kalmaz, aynı zamanda mop özelliği de sunmaktadır. Böylece kedi, köpek gibi evcil hayvanlara dair yerde bulunan tüyleri de daha iyi bir şekilde temizler.

İster evde bulunduğunuz zaman, isterseniz evde olmadığınız zamanlarda temizliğinizi Fantom robot süpürge ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fantom Technovac TR 8700 Cyclone Elektrikli Süpürge

Evcil hayvan besliyorsanız ve ortamda etkin bir temizlik yapmak istiyorsanız Fantom Technovac TR 8700 Cyclone Elektrikli Süpürge seçeneğini incelemeden kararınızı vermeyin. HI-TECH cyclone toz haznesine sahip olan bu model, yüksek emiş gücü ile iyi bir temizlik deneyimi sunmaktadır. Turbo fırçası, kenar köşe temizliği yapabilecek olan başlıkları, koltuk ve döşeme aparatları ile Fantom Technovac serisi evcil hayvan tüyleriyle başınız dertteyse size büyük kolaylık sağlamış olacak. Üstelik torbasız şekilde tasarlandığı için hem size ekstra bir maliyet çıkartmayacak hem de torba değişimi le uğraşmamış olacaksınız.

Fantom Quantum P2049 Şarjlı Dikey Süpürge

Hem yüksek emiş gücüne sahip hem de yerden tasarruf ettirecek elektrik süpürgesi tercihinizi Fantom Quantum P2049 Şarjlı Dikey Süpürgeden yana kullanabilirsiniz. Pratik kullanımı ile kedi, köpek gibi evcil hayvan tüyleri başta olmak üzere toz, kir gibi istenmeyen partiküller ile de kolay bir şekilde baş edebileceğiniz süpürge modellerinden biridir. H.E.P.A filtreye sahip olan Fantom Quantum, haznesinin içerisinde biriken tozların dışarıya çıkmasını da engellemektedir. Tozlara göre emiş gücünü kendisi ayarlayabilmektedir.

Kablosuz çalışabilme özelliğine sahip olan Fantom Quantum P2049 Şarjlı Dikey Süpürge, ergonomik tasarımı ve etkin çekiş gücü ile yaşam ortamlarınızdaki hijyeni sağlamak için yardımcınız olacak.

Son Haberler