Filenin Sultanları ile İtalya maçını izleyecekler dikkat! Kanal değişti

Filenin Sultanları ile İtalya maçını izleyecekler dikkat! Kanal değişti
A Milli Kadın Voleybol Takımı, İtalya ile CEV yarı finali oynayacak. Filenin Sultanları'nı yakından takip eden izleyiciler, maç saatinde şaşkınlık yaşayabilir. Maça çok az bir zaman kala dikkat! Bu kez maç TRT Spor'da yayınlanmayacak!

Filenin Sultanları, CEV yarı finalinde İtalya ile karşı karşıya gelecek. Daniele Santarelli'nin oyuncuları, 1 Eylül 18.00'de İtalya karşısında finale kalma savaşı verecek. A Milli Kadın Voleybol Takımı, bu zamana kadar birçok gururu Türk halkına bir arada yaşatmayı başardı.

Filenin Sultanları'nı destekleyen milyonlarca Türk vatandaşı, bu kez maçı başka bir kanaldan izleyecek. Normalde TRT Spor ya da TRT Spor Yıldız kanallarında yayınlanan voleybol maçı bu kez o kanallardan birinde yayında olmayacak.

Maçın kanalı değişti

Maçı izlemek isteyen voleybol severlerin şaşıp kalmaması adına özellikle yayın kanalını hatırlatmakta fayda var. Yarı final maçı bu kez direkt olarak TRT 1 ekranlarında naklen canlı yayınlanacak. TRT Spor kanalında maçı bekleyen izleyiciler için yayını kaçırmamaları açısından bu bilgiyi paylaşıyoruz.

Filenin Sultanları, İtalya'yı devirip bir üst etaba adını yazdırabilirse Sırbistan ya da Hollanda ile karşı karşıya gelecek. Sırbistan'ın final şansı oldukça yüksek görülüyor. Eski A Milli Kadın Voleybol Takımı antrenörü Giovanni Guidetti, bu yıl Sırbistan'ı çalıştırmaya başladı. Eğer finalde Türkiye- Sırbistan karşılaşması yaşanırsa, Guidetti bu kez yıllardır çalıştırdığı Türkiye'ye rakip olacak. Ancak Santarelli de çalıştırdığı İtalya'ya Türkiye'nin başında rakip olarak çıkacak.

Son Haberler