Martı CEO'su taksicilere meydan okudu

Martı CEO'su taksicilere meydan okudu
Sürekli olarak taksicilerle karşı karşıya gelen mobilite platformu Martı, 40 bin TAG sürücüsü ve 10 milyon kullanıcısı için bir festival düzenledi. Festivalde konuşma yapan Martı CEO’su Oğuz Alper Öktem’in konuşması gündem oldu.

Sürekli olarak İstanbul'daki taksicilerle karşı karşıya gelen platform Martı, düzenlediği festivalde taksicilere meydan okudu. Öktem'in siyasetçi tavrındaki konuşmaları ise sosyal medyada birçok kişinin festivali eleştirmesine neden oldu.

Mobilite platformu Martı, 40 bin TAG kullanıcısına ulaşmanın ve 10 milyon kullanıcıya ulaşmanın sevinciyle bir festival düzenledi. CEO Öktem'in festivalde kullandığı "Kendilerine biz taksi lobiyiz diyen bir takım şahıslar burayı görsün. Siz taksi lobisiyseniz, biz de çevreci ulaşım lobisiyiz!" sözleri ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Martı CEO'su Sarı Taksilere Karşı Siyasetçi Gibi Miting Düzenledi

Martı, TAG hizmetiyle 40 bininci sürücüsüne ve 10 milyon Martı&TAG kullanıcıya ulaşmasını müzik festivaliyle kutladı. Dün Maslak-Parkorman'da düzenlenen ve Hadise, Arem Özgür-Arman Aydın, Kafalar, Kör Nokta'nın performans sergilediği Martı Festival'de kullanıcılara hediyeler de dağıtıldı.

Martı CEO'su Oğuz Alper Öktem'in sanatçılar sahneye çıkmadan önce yaptığı konuşma ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Öktem'in konuşması ve tavırlarındaki siyasetçi benzerliği, festivalin birçok kişi tarafından "Martı Mitingi" olarak adlandırılmasına neden oldu.

Son Haberler