Milyarderlerin dövüşü için geri sayım başladı, ünlü dövüşçüler sıraya girdi! Musk mı, Mark mı?

Milyarderlerin dövüşü için geri sayım başladı, ünlü dövüşçüler sıraya girdi! Musk mı, Mark mı?
Elon Musk, Meta CEO’su Mark Zuckerberg’e kafes dövüşü teklifi sunmuş, Mark ise bu teklifi ‘konum gönder’ diyerek yanıtlamıştı. Şimdi ise yeni bir gelişme daha yaşandı.

Ünlü milyarder ve aynı zamanda Twitter’ın sahibi Elon Musk, en iddialı rakiplerinden biri olan Meta’nın CEO’sunu hedef aldı.

Geçtiğimiz günlerde Musk paylaştığı bir tweet’te Mark’ı kafes dövüşüne davet etmiş, Meta CEO’su ise buna ‘konum gönder’ diyerek yanıt vermişti. İkili arasında dövüş merakla beklenirken yeni gelişmelerin de ardı arkası kesilmiyor.

Musk ve Mark için dövüş uzmanları sıraya girdi

TGRT Haber’den Okan Güleş’in aktardığına göre Kısa süre önce her iki milyarder de karma dövüş sanatlarında profesyonel isimlerden yaklaşan dövüşe hazırlamak için teklif aldı.

MMA dövüşçüsü Jon Jones, Mark Zuckerberg'e hizmetlerini sundu ve şu tweet'i attı: "Zuckerberg'in takımında olduğumu zaten biliyorsun... Bir eğitim ortağına ihtiyacın olursa bana bildir."

Aynı zamanda, SpeceX'in kurucusu ve Twitter'ın sahibi, karma dövüş sanatlarında efsanevi bir figür, üç kez UFC şampiyonu olan Georges St-Pierre ile antrenman yapma teklifini hızla kabul etti.

Öte yandan St. Pierre, "Ben sizin büyük bir hayranınızım ve Zuckerberg ile savaşmadan önce size yardım etmek ve antrenman ortağınız olmak benim için büyük bir onur olurdu" diye yazdı. Musk hemen cevap verdi, "Tamam, hadi yapalım" cevabını verdi.

Kaynak: TGRT Haber

Son Haberler