Netflix 4.56 milyon dolar ödüllü Gerçek Squid Game tarihini açıkladı

Netflix 4.56 milyon dolar ödüllü Gerçek Squid Game tarihini açıkladı
Netflix, geçtiğimiz yıl başvuruları topladığı ve yarışmacıları belirlediği gerçek Squid Game yarışmasının yayın tarihini açıkladı. Yarışmada 4,56 milyon dolar ödül verilecek. Toplamda 456 yarışmacı kıran kırana mücadele edecek.

Dijital içerik platformları arasında liderliğini koruyan Netflix, Squid Game ile tüm zamanların en çok izlenen yapımına imza atmıştı. Bu başarıyı daha fazla gelire çevirmek isteyen şirket, geçtiğimiz yıl Squid Game'i gerçek hayata taşıyacak bir yarışma düzenleyeceğini duyurmuştu.

Netflix'in televizyon tarihinde en yüksek ödüllü yarışması rekorunu kıracak "Squid Game: Challenge"ın yayın tarihi için de en sonunda tarih verildi. 456 yarışmacı ve 4,56 milyon dolar ödüllü yarışma için sadece birkaç ay daha bekleyeceğiz.

Squid Game: Challenge tarihi:

Netflix, Squid Game: Challenge'ın Kasım 2023'te yayınlanacağını açıkladı. Öte yandan kasım ayı içinde kesin bir yayın gününe işaret etmedi. Kesin tarihin önümüzdeki dönemde belirleneceği paylaşıldı.

Squid Game: Challenge nasıl bir yarışma olacak?

Netflix'ten yayınlanacak olan yarışma Squid Game: Challenge, 10 bölümden oluşacak. Yarışmacılar, orijinal dizide gördüğümüz oyunları gerçek hayatta oynayacak. Tabii dizideki gibi ölümler yaşanmayacak…

Yarışmaya katılan yarışmacılarda aranan en önemli kriter ise İngilizce bilmek. Bunun dışında yarışmacı başvurularında herhangi bir ülke kısıtlaması yapılmamış, tüm dünyadan kişiler yarışmaya davet edilmişti.

Yarışma için kimlerin seçildiği henüz paylaşılmadı.

Son Haberler