Resimdeki gizlenmiş kızı 10 saniyede bulana deha diyorlar

Resimdeki gizlenmiş kızı 10 saniyede bulana deha diyorlar
Bu bulmacayı kaçırmayın, kadını arayın ve hünerlerinizi gösterin. Yeteneğinizi ortaya çıkaran bir meydan okuma mı arıyorsunuz? İşte o imkan tam olarak karşınızda

Sosyal medyada insanlar Find The Object Puzzle gibi oyunları çok seviyor. Tabii ki gözünüze ne zaman çarpsa, siz de bu tür bulmacaları çözmüşsünüzdür.

Bu tür zihin oyunları halk tarafından çok sevilir ve aktif olarak çözülür. Sizler için böyle bir zeka bulmacası hazırladık.

Bulmaca çözmeyi kim sevmez, siz de ilgileniyorsanız, buna hazır olun. Zeka aklı olanlar bundan hiç bir şekilde uzak kalamazlar, siz de bu konuyla ilgileniyorsanız bu bulmaca çok eğlenceli olacaktır.

Bu günlerde bir fotoğraf sosyal medyada oldukça viral hale geliyor. Beyninizi çalıştırmak istiyorsanız hemen bu resimdeki gizli resmi bulun ve gösterin.

sonbahar resmi saklı kız

Bu resimde bir yerlerde bir kadın var ve onu fark etmek sandığınız kadar kolay değil.

İlk bakışta, basit, güzel bir sonbahar sahnesi gibi görünüyor.

Ancak, yakından bakın ve bazı inanılmaz vücut boyama becerileri sayesinde manzaraya karışan bir kadın göreceksiniz.

Mirror'ın bildirdiğine göre, sanatçı Jörg Düsterwald illüzyonu fotoğrafçı Tschiponnique Skupin ve Nadine adlı bir modelle Almanya'nın Aşağı Saksonya kentindeki bir ormanda yaptı. Onu gördün mü?

Sadece dikkatlice bak, bir şey gördün… Bak, bir şey görülecek....Bu resimde bir kız gizli, tek yapması gereken nerede olduğunu bulmak....denemek...

Çok dikkatli bakarsanız kızı görebilirsiniz. ama göremiyorsanız da çok üzülmeyin çünkü resme bakan her 100 kişiden 2'si kızı buluyor.

Tamam, sana biraz yardım edeceğiz. Sağdaki ağacın dibinde zarif bir şekilde oturuyor.

sonbahar resmi saklı kız

Nadine'in gövdesi, üst yarısındaki ağaç gövdesine karışacak şekilde boyanırken, bacakları yaprakların arasında kamufle etmek için yeşil, koyu sarı ve sarının güzel bir karışımıydı.

Daily Mail, resmin Nature Art adlı bir resim projesinin parçası olduğunu bildirdi.

Jörg ayrıca araba garajları, müzik dükkanları ve balıkçı barınakları da dahil olmak üzere bir dizi başka zemine maketler çizdi.

İlgili Haberler
Son Haberler