Söz konusu aşk ise bu 3 burç koca bir şanssız. Bir türlü aşka yelken açamıyorlar

Söz konusu aşk ise bu 3 burç koca bir şanssız. Bir türlü aşka yelken açamıyorlar
Kötü bir aşk hayatı yaşıyorsanız sizde bu 3 burçtan biri olabilirsiniz. Bu üç burç, aşk söz konusu olduğunda zor zamanlar geçiriyor

Kim hayatta aşkı istemez ki? Bazı insanlar sevmek için yaşar ve kalplerini kollarına takarlar. Aşkta şanslı olduğu ortaya çıkan bireyler vardır, ancak gerçekten talihsiz olan birkaç kişi vardır ve yaşamları boyunca yaşadıkları tüm kalp kırıklıkları nedeniyle kalbiniz onlar için de dışarı çıkacaktır.

Burcunuz, örneğin aşk söz konusu olduğunda, geleceği biraz tahmin etmenize de yardımcı olabilir. Astrolojiye göre, kalplerinin kırılması riskini taşıyan üç burç olduğu belirtiliyor. İşte size aşkta şanssız olan 3 burç.

TERAZİ

Terazi, dengeye ve iç uyuma çok değer verir. Bu yüzden kaostan ve netlik eksikliğinden nefret eder ama ne yazık ki bu yıl seni tam da bu bekliyor. İlişkiniz zorlu bir döneme girebilir ve buna neyin sebep olduğunu bilemezsiniz. Bekarsanız, nerede olduğunuzdan emin değilsiniz ve duygularınızı anlamlandırmakta zorlanıyorsunuz. Uyumunuzu yeniden bulmak için duruma uzaktan bakmayı deneyin.

İKİZLER

Aşık İkizler, sevdikleri kişinin istek ve ihtiyaçlarına uyma ve onlar için tüm hayatını değiştirme eğilimindedir. Bu, bu yıl geri tepecek ve gerçekten kendinizi aramaya çıkmanız gerekecek. Bu, kendini keşfetme ayıdır ve aşk ikinci sırada gelir. Belki, ama o ruh eşi biraz bekleyebilir. Tamamen sorunsuz ilerlemeyen bir ilişki içinde misiniz? Kendiniz için daha fazla şey yapmayı deneyin.

AKREP

Bu yıl sevdiğiniz biri sizi üzebilir. Bu yüzden evi temizlemenin tam zamanı: bazı insanlara ve bazı şeylere veda etmek zorunda kalacaksınız. Son eski sevgilinin sana verdiği o tatlı oyuncak ayı mı? Dışarı at. Sizi sevmek istemeyen o kişiyle hala ilişkiniz var mı? Derhal durdurun! Sadece bunları yaparak hayatta ve aşkta ilerleyebilirsiniz.

Son Haberler