Yeni Nesil Apple Silikonlu Yeni MacBook Air'in 2022'nin 3. Çeyreğinde Gelmesi Bekleniyor

Yeni Nesil Apple Silikonlu Yeni MacBook Air'in 2022'nin 3. Çeyreğinde Gelmesi Bekleniyor
Apple analisti Ming-Chi Kuo, MacRumors tarafından elde edilen bir araştırma notunda, Apple'ın 2022'nin üçüncü çeyreğinde güncellenmiş, daha güçlü...

Apple analisti Ming-Chi Kuo, MacRumors tarafından elde edilen bir araştırma notunda, Apple'ın 2022'nin üçüncü çeyreğinde güncellenmiş, daha güçlü bir Apple silikon işlemcisine sahip, yakında yeniden tasarlanmış bir MacBook Air'in seri üretimine başlamayı planladığını söyledi.

Kuo daha önce yeni MacBook Air'in mini LED ekran ve daha güçlü bir Apple silikon işlemci dahil olmak üzere tamamen yeni bir tasarıma sahip olacağını belirtmişti. Kuo daha önce 2022'nin ortalarına doğru bir lansmanı belirlemişti ve şimdi seri üretimin başlaması için 2022'nin ikinci çeyreğinin sonu veya üçüncü çeyreğin başı için daha spesifik bir zaman çizelgesi sağlıyor.

Bloomberg'den Mark Gurman, yeni MacBook Air'in "daha ince ve daha hafif" bir kasaya, iki adet USB 4 bağlantı noktasına ve bir MagSafe şarj konektörüne sahip olacağını bildirdi. Apple sızıntısı ve YouTube kişiliği Jon Prosser, bu yılın başlarında yaklaşmakta olduğu iddia edilen MacBook Air için renderları paylaştı ve en önemlisi Apple'ın yeni dizüstü bilgisayarı 24 inç M1 iMac'e benzer bir dizi renkte piyasaya sürmeyi planladığını gösterdi.

Apple, MacBook Air'ini en son geçen Kasım ayında, önceki MacBook Air tasarımını koruyan M1 yongasıyla güncelledi. Apple'ın bu yılın sonundan önce Apple silikonlu birkaç Mac'i güncellemesi beklentisine rağmen, MacBook Air onlardan biri olacak gibi görünmüyor.

Son Haberler