Yeniden Tasarlanan iCloud Mail Web Uygulaması Artık Herkes Tarafından Kullanılabilir

Yeniden Tasarlanan iCloud Mail Web Uygulaması Artık Herkes Tarafından Kullanılabilir
Bu yılın başlarında Apple, iCloud Beta web sitesinden erişilebilen yeniden tasarlanmış bir arayüze sahip iCloud Mail web uygulamasının yeni bir sürümünü...

Bu yılın başlarında Apple, iCloud Beta web sitesinden erişilebilen yeniden tasarlanmış bir arayüze sahip iCloud Mail web uygulamasının yeni bir sürümünü sessizce yayınladı. Pazartesi günü iOS 15 ve iPadOS 15'in piyasaya sürülmesinin ardından Apple, yeni iCloud Mail web uygulamasını herkesin kullanımına sundu.

Haziran ayında bildirdiğimiz gibi, eski iCloud Mail web uygulaması, iOS 7'den kalan süper ince yazı tiplerine ve simgelere sahip arayüz öğelerine sahipti. Yeniden tasarlanan iCloud Mail, "daha kalın simgelerle daha temiz bir arayüze sahip olduğu için iPad ve Mac'te bulunan mevcut Mail uygulamasına benzer" daha modern bir görünüme sahip.

iCloud Mail oluşturma penceresi de daha önce 9to5Mac tarafından açıklandığı gibi aynı pencerede açılacak şekilde ayarlandı.

Web'deki eski ve yeni iCloud Mail arasındaki diğer bir fark, artık aynı pencerede açılan posta oluşturma paneli, eskisi ise oluşturma panelini ayrı bir pencerede getiriyor.

Artık bu arayüze nihayet herkes erişebilir. MacRumors'a göre, güncellenmiş iCloud Mail web uygulaması artık herkese açık iCloud.com web sitesinde mevcut.

Diğer iCloud web uygulamalarının hala eski arayüzleri var, bu da Apple'ın bunları yeniden tasarlamasının biraz zaman alacağını gösteriyor. Aşağıdaki yeni iCloud Mail web arayüzünün bazı ekran görüntülerine göz atabilirsiniz:

Son Haberler