YouTube, Bilgisayarlarda Video İndirmeyi Test Ediyor

YouTube, Bilgisayarlarda Video İndirmeyi Test Ediyor
Web'de YouTube videoları çekmenin hiçbir yolu yok. Tehlikeli web sitelerinden seçiminizi yapın veya eski moda gidin ve masaüstünüzün bir videosunu kaydedin....

Web'de YouTube videoları çekmenin hiçbir yolu yok. Tehlikeli web sitelerinden seçiminizi yapın veya eski moda gidin ve masaüstünüzün bir videosunu kaydedin. Youtube Web kullanıcıları artık videolarını indiriebilecek ve basit bir çözüm sunacak. Bu çözüm indirme düğmesi. Android Police'in bildirdiği gibi, şu anda Premium aboneler için deneysel bir özellik olarak mevcut.  Bu özellik zaten Youtube Premium abonelerine sunulduğundan çokta büyük sürpriz özellik değil.

Açtığınızda, videoların altındaki paylaş seçeneğinin hemen yanında veya göz atarken üç noktalı menünün yanında bir indirme düğmesi göreceksiniz. Bir video indirdikten sonra çevrimdışı YouTube kitaplığınıza yerleştirilir. 144p'den 1080p'ye kadar çözünürlüklerde video çekmeyi seçebilirsiniz - üzgünüm, 4K fanatiği. Bu noktada, kullanılabilir depolama alanınız dışında herhangi bir boyut sınırı görünmüyor.

Hızlı testlerimden, özellik Safari ve Chrome'da tanıtıldığı gibi çalışıyor. Şahsen, mobil indirmeler kadar sık ​​kullanılan özellik değil, ancak bazı kullanıcıların sevebileceği özellik konumunda olacak.

Son Haberler