YouTube, Platformunda Bazı Kullanışlı Özellikler ve Araçlar Sunmaya Hazırlanıyor

YouTube, Platformunda Bazı Kullanışlı Özellikler ve Araçlar Sunmaya Hazırlanıyor
Son zamanlarda YouTube, izleyicilerine daha fazla eğlenceyi kolaylıkla kolaylaştırmak için platformunda bazı kullanışlı özellikler ve araçlar sunmaya...

Son zamanlarda YouTube, izleyicilerine daha fazla eğlenceyi kolaylıkla kolaylaştırmak için platformunda bazı kullanışlı özellikler ve araçlar sunmaya çalışıyor. YouTube kısa filmler vb. gibi birkaç yeni seçenek başlatarak bir kitle toplamak için çok çalışıyor.

Bunlar arasında, şirketin test sürecinin ortasında olduğu bir özellik, ilk olarak 9to5G tarafından bildirildiği üzere, videonun fikirleriyle ilgili bir öneri almak için Google asistanını YouTube'a bağlama girişimidir.

Bu özellik, bir kullanıcının konuyla ilgili daha fazla izlemesini önererek videoları izlerken daha fazlasını keşfetmesini sağlar. Bu, onları belirli bir videoyla ilgili derin çeşitlilik okyanusunda cezbederek en iyi şekilde keşfetmenin ve deneyimlemenin yeni yollarının kapılarını açacaktır.

YouTube'un daha önceki özellikleri denemesinden farklıdır. Birini kolaylaştırmak için yetkin olup olmadığını tespit etmek için YouTube laboratuvarlarında bulunması gereken yer.

Şimdilik, herkesin YouTube'daki testlere katılabileceği bazı en yeni özellikler mevcut.

XDA'ya göre video ile ilgili tavsiyeler Xiaomi 11T Pro ve Google Pixel 5 cihazları için geçerli değildi.

Raporda ayrıca, bu özelliği incelemek isteyen kişinin akıllı bir android telefonda test yapması ve İngilizce dil moduna sahip olması gerektiği belirtildi.

Ayrıca, yirmi yedi Ekim 2021'in bu özelliğin işlevsel hale gelmesi için son tarih olduğunu da ortaya koydu.

Bir kişinin tek bir test özelliğine, yani aynı anda işlevsel olan tek bir özelliğe erişebileceği akılda tutulmalıdır. Birini kullanmak diğerini erişilemez hale getirecektir.

Bu özellik oldukça faydalıdır. Örneğin, biri bir video izliyorsa ve anında daha fazla bilgi edinmek ve videoyla ilgili bir şeyi keşfetmek istiyorsa. Bu hızlı erişim, izleyicinin engel olmadan keşfetmesini zahmetsiz ve kolay hale getirecektir.

YouTube ve Google yardımı arasındaki bu işbirliği, yeni çeşitlilik dünyasına basit bir geçit sağlayacaktır.

Son Haberler