YouTube Premium Aboneleri Artık iOS'ta Resim İçinde Resim Özelliğini Kullanabilir

YouTube Premium Aboneleri Artık iOS'ta Resim İçinde Resim Özelliğini Kullanabilir
Google, YouTube premium aboneleri için uygulama kapatıldığında küçük bir pencerede video izlemelerine olanak tanıyan "deneysel" bir özellik olarak resim...

Google, YouTube premium aboneleri için uygulama kapatıldığında küçük bir pencerede video izlemelerine olanak tanıyan "deneysel" bir özellik olarak resim içinde resim desteğini kullanıma sundu.

Resim içinde resim denemek isteyen premium bir YouTube abonesiyseniz, şu adımları izleyin:

  • Bir web tarayıcısı başlatın ve YouTube.com'da YouTube hesabınızda oturum açın.
  • www.youtube.com/new adresine gidin.
  • "iOS'ta Resim içinde Resim" seçeneğine ilerleyin.
  • "Dene" yi tıklayın.

Şimdi, YouTube uygulamasında video izlerken, yukarı kaydırarak/Ana Ekran düğmesine basarak Ana Ekranınıza dönün ve resim içinde resim mini oynatıcı açılır. Google, resim içinde resim modunda izlerken telefonunuzu kilitlemenin videoyu duraklatacağını, ancak Kilit Ekranı medya kontrollerini kullanarak devam ettirebileceğinizi not eder.

Haziran ayında Google, resim içinde resim desteğinin ABD'deki hem premium hem de ücretsiz YouTube uygulaması kullanıcılarına sunulacağını duyurdu, ancak ABD dışındaki bazı kişiler deneysel özelliği çalıştırabildi, bu nedenle küresel olabilir mevcut.

iPhone'da Resim Modunda Resim Nasıl Kullanılır

Ancak Google, özelliğin yalnızca 31 Ekim'e kadar kullanılabileceğini söylüyor. Şirket bundan sonra ne olacağını açıklamıyor, ancak umarız o zaman destek, başlangıçta söz verildiği gibi hem ödeme yapan abonelere hem de ödeme yapmayan kullanıcılara sunulur. Yine de, "deneysel" bağlamının dışında küresel olarak mevcut olup olmayacağı henüz görülmedi.

Son Haberler