ZTE Axon 30 Ultra Space Edition 18 GB RAM'li Olacak!

ZTE Axon 30 Ultra Space Edition 18 GB RAM'li Olacak!
ZTE, yeni bir akıllı telefon için kolları sıvadı. Şirketin çıkaracağı yeni model çok merak ediliyor. Zira depolama alanı ve RAM ile ilgili bazı bilgiler...

ZTE, yeni bir akıllı telefon için kolları sıvadı. Şirketin çıkaracağı yeni model çok merak ediliyor. Zira depolama alanı ve RAM ile ilgili bazı bilgiler paylaşıldı. Bu noktada şirketin rekorunu tazeleyeceği de belirtildi. Akıllı telefon şirketi, çeşitli yaptırımlara maruz kalsa da satışlarına hız kesmeden devam ediyor. Üretim konusunda herhangi bir sıkıntının yaşanmadığı bilinmekte. Çin'de sıklıkla kullanılan bir marka olması ZTE için avantaj. Ancak dünya çapında da belirli pazar bölgelerine girmiş bir markadan söz ediyor. Axon 30'dan sonra yeni bir hamle yapan ZTE, geliştirdiği sınırlı sayıdaki akıllı telefonu da satışa sunacak. Peki ZTE'nin Axon 30 Ultra Space Edition telefonuyla ilgili neler biliyoruz?

ZTE Yeni Telefonunu Paylaştı

Yeni akıllı telefonla ilgili Weibo'da paylaşım yapan ZTE, paylaştığı görselle beraber bazı bilgilere yer verdi. Telefonun 18 GB RAM'e sahip olacağı biliniyor. Daha önce 16 GB RAM'e sahip olan telefon yerine bu sefer 18 GB RAM kullanılacak. Ayrıca bir diğer merak edilen konu ise depolama alanıyla ilgiliydi. Depolama alanı konusunda da bizleri şaşırtmayan ZTE, 1 TB olacağını belirtti. Peki Weibo'daki paylaşımda başka ne gibi detaylar yer aldı? Kullanıcılar ZTE'nin telefonu ne zaman çıkaracağını merak ediyor.

Sınırlı Sayıda Üretilecek

ZTE Axon 30 Ultra Space Edition'un üretim sayısı sınırlı kalacak. Bu da telefonun oldukça değerli olacağını ortaya koyuyor. Fiyat konusunda da kullanıcıları şaşırtacak mı diye de soruluyor. Çünkü bu kadar yüksek RAM ve depolama alanından sonra fiyatın ister istemez artacağı tahmin edilmekte.

Fiyatı Açıklanmadı

ZTE'nin yeni telefonuna dair fiyat bilgisi paylaşılmadı. Üstelik cihazın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği de merak ediliyor. ABD'den gelen yaptırımlara rağmen elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan şirket, şimdilik çalışmalarına devam ediyor. Fiyat bilgisinin haricinde cihazın teknik özellikleri çok fazla farklılık göstermeyecek. En önemli değişiklik RAM ve depolama alanı için yapıldı. Bakalım resmi duyuru yapıldığında kamera özellikleri beklentileri karşılayabilecek mi göreceğiz.

ZTE Axon 30 Ultra Kamera Özellikleri

Eğer kamera özellikleri Axon 30 Ultra ile aynı olur ise 64 MP ana kamera, 16 MP selfie kamerası, 64 MP ultra geniş açı, 64 MP portre lens ile son olarak 8 MP periskop lens bulunmakta. Kamera konusunda fazlasıyla başarılı olan ZTE, özel üretim akıllı telefonunda teknik özelliklerin bir tık üzerine çıkar mı bilinmiyor. Ancak bu konuda küçük de olsa bir çalışma yapılabilir. Cihazın resmi tanıtım tarihi belli olduğunda çeşitli sızıntılarla karşımıza çıkabileceğini söylemeliyiz.

Son Haberler