Bir göz seçin ve bilinçaltınızda nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu öğrenin

Bir göz seçin ve bilinçaltınızda nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu öğrenin
Bilişsel psikoloji aracılığıyla, ruhumuzun çok iyi bilinmeyen özelliklerini keşfedebiliriz. Bu tür testler , iş sınavlarında insanları işe almak için bir araç olarak yaygın olarak kullanılmaktadır . Bu sınavda doğru ya da yanlış cevap olmadığını unutmayın.

Kişilik testleri, birçoğu kendimiz hakkında kesin bilgi edinmemizi sağladığından, internette giderek daha popüler hale geliyor.

Kişiliğimiz hakkında ek bir bakış açısına sahip olmak, kendimizi daha iyi tanımamıza yardımcı olur. Bunun için ücretsiz olarak girilebilecek birçok test ve sınav var ve bunlardan biri de kişilik testi.

Bu seferki testimiz oldukça basit. Sadece yapmanız gereken şey resme bakmalı ve 9 seçenekten yalnızca bir göz seçmelisiniz. Resmin altında size bu basit testin cevaplarını bırakıyoruz.

Unutmayın! Burada yazılanlar genel çıkarımlardan ibarettir bilimsel bir kanıtı yoktur.

1. GÜVENİLİR KİŞİLİK
Bu gözü seçtiyseniz, o zaman bu çok dışa dönük bir insan olduğunuz anlamına gelir. Ve sen de herkese hayatında yer verenlerdensin. Kaçmak yerine risk almanın daha iyi olduğunu düşünüyorsun ve oradaki tüm şüpheler ve sorunlarla yüzleşiyorsun. Asla güvensizlik ve korku göstermezsiniz ve bu harika ve saygındır. Tüm insanlar için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz ve bunun yaraları iyileştirmenize yardımcı olacağına inanıyoruz.

2. RESMİ BİR KİŞİLİK
Senin kişiliğin bir doğru olanı yapmaya çalışanlar. Eylemlerinizin başkalarının yaşamları için de önemli olduğunu düşünüyorsunuz. Herhangi bir duygunun parlamasına izin vermemeye ve sizce en iyi olduğunu düşündüğünüz şeyde elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz.

3. KURBAN EDİLEN KİŞİLİK
Yaşıyorum ve ayaktayım ama hayatında çok darbeler aldım ama asla olumsuz düşünceler içinde değilim. Her düştüğünüzde ayağa kalkıyorsunuz. Tüm düşüşlerin seni daha da güçlendirdi, 5 yıl önce bugünle kıyasla nasıl olduğuna bir bak ve gerçekten şaşıracaksın.

4. SORGULAYICI KİŞİLİK
Hayat senin için seni hiç yormayan ve hala birçok parçası eksik olan bir yapboz. Sen çok düşünen ve kendi düşüncelerinde kaybolan bir insansın. Bir şeyleri sorgulamayı ve en gizli anlamı bulmayı seviyorsunuz.

5. GİZEMLİ KİŞİLİK
Var olma şeklin çok gizemli ve eylemleriniz de bir şekilde kafa karışıklığı yaratıyor. Başka biriyle konuşmadan önce, onun hakkında çok iyi düşünün.

6. HASSAS KİŞİLİK
Dikkatli bir gözlemcisin, her şeye bakarsın ve hiçbir şeyi şansa bırakmazsın. Duyarlılığınız gerçekten geniş ve en küçük şey bile sizi etkileyebilir. Öte yandan, kırılganlığınızı göstermeye çalışmıyorsunuz, içgörünüzü göstermeyi tercih ediyorsunuz.

7. ENERJİ KİŞİLİĞİ
Senin enerjin her durumda ortaya çıkar. Bir uçtan diğerine seyahat ediyorsun ya da seviyorsun ya da nefret ediyorsun. Ancak bu, belirli durumlar için hem olumlu hem de olumsuz olabilir.

8. İLGİNÇ KİŞİLİK
Sıra dışı ilgi alanlarınız ve inançlarınız var. Sen özgür bir ruhsun ve kuralları sevmiyorsun. Bir karar verirken ilkelerinize göre yaparsınız. Çok açıksın ama “gri” olduğunu düşündüğün insanlardan uzak durmaya çalışıyorsun.

9. SEZGİSEL KİŞİLİK
Sen dünyayı ve insanları anlayan bir bireysin. Yapabilirsiniz sadece yüz ifadesinden veya sesinden bir kişi hakkında bir şeyler anlayabilirsiniz. Kendini göstermiyorsun ama kime ne kadar göstereceğine sen karar veriyorsun.

İlgili Haberler
Son Haberler