Bu teste katılan hayret ediyor! İşte başparmağınızın şekline göre kişilik analizi

Bu teste katılan hayret ediyor! İşte başparmağınızın şekline göre kişilik analizi
Başparmağınız kişiliğiniz hakkında tahmin edebileceğinizden çok daha fazlasını ortaya koyar. Arzularınız, hayalleriniz, ruh haliniz nedir? Sadce başparmak değil diğer parmaklarınızın şekli bir kriminalist için çok şey söyleyebilir. İşte başparmağınızın şekline göre kişilik testi

Fiziksel özelliklerimiz büyük önem taşıyabilir ve kişiliğimizin belirli özelliklerini açıklayabilir. Kişilik analistleri için özellikle başparmaklar benzersizdir. Çünkü 3 yerine 2 boğumludur ve sizin hakkınızda her şeyi ele veren el yazınızı kontrol eder. Karakteriniz ve ya karşınızdaki insanın karakteri hakkında ipuçları elde etmek istiyorsanız sadece başparmağınızın şekline ve ka karşınızdakinin başparmağının şekline bir bakın zira başparmağınızın şekli kim olduğunuz hakkında ipuçları veriyor. Bu parmak, esnekliğine ve falanks boyutuna bağlı olarak 5 farklı mizaç türüne işaret eder. İşte 5 tip başparmak için 5 farklı mizaç.

A- Üst falanks alt falankstan daha büyük

Sıradanlıkla yetinen ve her zaman yıldızları hedefleyen biri değilsiniz. Yaptığınız her işte mükemmelleşmek için derin bir arzunuz var. Sessiz kaldığınızda bile fikirleriniz hedeflerinize ulaşmak için bir araya gelir.

Bazen hayalleriniz ve hırslarınız bir saplantı haline gelir ve bunları aşma arzunuz çok yoğundur. Bununla birlikte, övünen veya bencil olma eğiliminde olan bir kişi değilsiniz. Aksine, başarınız sizi alçakgönüllü ve minnettar olmaya yönlendirir, bu da sizi kazanan yapar.

B- Alt falanks üst falankstan daha büyük

Kökenlerinize çok bağlı ve büyük bir alçakgönüllülük duygusuna sahip bir kişisiniz. Sakin, dingin ve büyük bir görev bilinci sizin temel nitelikleriniz arasında. Siz gelişigüzel söz veren biri değilsiniz ve bedeli ne olursa olsun sözünüzü tutarsınız.

Hayattaki küçük zevkleri her şeyden çok takdir ediyorsunuz. Neşeniz: Ailenizle geçirdiğiniz özel anlarda, arkadaşlarınızla çay içerken, kendinizi doğada tek başınıza temiz hava solurken bulduğunuzda huzur bulursunuz. Bu faaliyetler sizi her gün minnettarlık ve güçle doldurur. Gerçekçisiniz ama idealistsiniz. Büyük bir görev bilincine sahipsiniz ve sizin için önemli bir şeyi başarmanıza yardımcı olan birine iyiliğini iade etmekten çekinmezsiniz. Başparmağın bu şekli genellikle sevgi dolu ve çok cömert bir insan olduğunuzu ortaya koyar.

C- Falankslar eşit büyüklükte

Hedefiniz: hayatınızın farklı alanlarında dengeyi sağlamak. Uyum ve barış için çabalıyorsunuz ve nihai arzunuz insanları bir ideal etrafında bir araya getirmek. Denge arıyorsunuz ve başka hiçbir şey sizi tatmin etmeyecektir.

Dahası, duygularınız tarafından dizginleniyorsunuz ve her zaman eleştirel bir anlayışa sahipsiniz. Her olumsuz şey için olumlu bir bakış açısı geliştiriyor ve herhangi bir sorunun çözümünü kolayca görebiliyorsunuz. İyi talihiniz, azminiz ve sürekli bağlılığınız sayesinde dengeyi korumayı başarıyorsunuz; çevrenizin hayranlığı sizin için çok değerli. Hayatınız fiziksel, ruhsal ve duygusal uyum etrafında dönüyor.

D- Başparmağınız esnek

Her türlü duruma uyum sağlayabilirsiniz. Mücadeleci kişiliğiniz sayesinde bir durumu analiz edebilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. İnatçı değilsiniz ve açık fikirliliğiniz sayesinde fikrinizi kolayca değiştirebiliyorsunuz. Bu mizaç, hedeflerinize kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Doğuştan gelen adaptasyon duygunuz, her durumdan en iyi şekilde yararlanmanızı ve esneklik kazanmanızı sağlayacaktır.

E- Esnek olmayan başparmak

Hükmetmeyi seviyorsunuz ve inatçılığa karşı büyük bir eğiliminiz var. Verdiğiniz sözler sizin için çok önemlidir ve bunları yerine getirmek çok önemlidir. Hedeflerinizi kolay kolay değiştirmeyeceksiniz çünkü işteyken sizi hiçbir şey durduramaz.

Kişiliğiniz büyük bir nezaketle canlanıyor ve başkalarının güvenine ve ilgisine layık birisiniz. Azimli bir mizaçla, meslektaşlarınızın güvenini ve saygısını kazanacaksınız.

İlgili Haberler
Son Haberler